LinkPlus Partner Excellence Club Başarıyla Gerçekleşti

26.09.2018

Eylül ayının 20-23 tarihleri arasında gerçekleşen LinkPlus partner excellence club etkinliği tamamlandı

11

 

29 farklı iş ortağından toplam 67 kişinin katılım sağladığı bu etkinlik, Antalya da bulunan Rixos Sungate Otel’de gerçekleştirildi. Her sene gerçekleştirilen LinkPlus Partner Excellence Club, FY18’de kotalarını doldurarak satış hedeflerini tamamlayan iş ortaklarını ödüllendirmek amacı taşımasının yanı sıra katılım sağlayan iş ortaklarının birbirlerini daha iyi tanımaları ve vakit geçirmelerini hedeflediği için de bir fırsat niteliği taşıyor.

Bu sene 21.’si gerçekleştirilen etkinlik için 22 Eylül Cumartesi gecesi ödül töreni gerçekleştirildi ve yıllık kotalarını dolduran İş ortaklarına ödülleri takdim edildi. Etkinlik, verimli bir gelecek dönem geçirme dilekleri ile son buldu.

LinkPlus Hakkında
2016 mali yılında ortalama 2.8 Milyar ABD Doları'nın üzerinde bir ciro ile LinkPlus; Orta Doğu, Türkiye ve Afrika genelinde BT sektöründeki en büyük ve en hızlı büyüyen bölgesel distribütörlerinden biri olan Redington Gulf'un yan kuruluşudur. Bölgesel varlığı, BT dağıtımında bölgenin en kapsamlı Tedarik Zinciri Hizmetleri ağından birini oluşturan 24 ülke çapında satış, servis ve lojistik merkezleri ağını kapsamaktadır.