ITSM Çözümü İş Ortağı Olmak İster misiniz?

kurumsal hizmet yönetimi çözümlerinin lider markası Ivanti’nin ITSM (IT Servis Yönetimi) çözümünü müşterileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Siz de bu alanda Redington’ın iş ortağı olmak isterseniz hemen arayın tanışalım.

ivanti kampanya zemin

Ivanti ITSM Çözümünü Müşterilerimizle Buluşturmaya Hazırlanıyoruz.

Global eksende 230’un üzerinde lider teknoloji markasının distribütörlüğünü yapan Redington, uç nokta yönetimi, sıfır güven esaslı güvenlik ve kurumsal hizmet yönetimi çözümlerinin lider markası Ivanti’nin ITSM (IT Servis Yönetimi) çözümünü müşterileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. 

Siz de bu alanda uzman ve bilişim ekosisteminin birleştirici gücü Redington’ın iş ortağı olmak isterseniz hemen arayın tanışalım.

Ivanti ITSM Çözümlerinde Parterimiz Olun!

Ivanti’nin Gartner Magic Quadrant 2021 sonuçlarına göre dünyada lider IT Servis ve Envanter Yönetimi çözümünü Türkiye’deki müşterilere sunmak için iş ortakları arıyoruz. Formu doldurun, sizi hemen arayalım!


Hemen Başvurun

Başvurular şirket uzantılı e-posta adresiyle kabul edilmektedir.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. "Gönder" butonuna basarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni'ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.