Network endüstrisi uzmanları tarafından kurulan Versa Networks, SD-WAN, SD-Güvenlik ve SD-Şube pazarına yenilikçi bakış açısı getiren bir tedarikçidir. Versa, WAN/şube networkünü basitleştirip güvence altına alarak uçtan-uca bir çözüm sunan yazılım tanımlı network üreticileri arasında benzersiz bir yapıya sahiptir. Versa’nın tamamen yazılıma dayanan Cloud IP Platformu, çevik ve güvenli kurumsal networkler oluşturma yeteneğinin yanı sıra yüksek verim ile yönetilen servis teklifleri için geniş bir set sunar.

Versa SASE

Versa SASE, ağ ve güvenlik ihtiyaçlarınıza yanıt verir. İster büyük ölçekli bir işletme, ister hizmet sağlayıcı ya da IT ekibi ile faaliyet gösteren bir organizasyon olun, Versa SASE’nin size uygun bir çözümü mevcuttur. Versa İşletim Sistemi aracılığıyla kapsamlı hizmetlerin entegrasyonunu sağlayan Versa SASE, güvenlik, ağ, SD-WAN ve analitik çözümleri sunar. En karmaşık ortamlarda çalıştırılmak üzere tasarlanan Versa SASE, basit, ölçeklendirilebilir ve güvenli uygulamalar için esneklik kazandırır.

Ürün Portföyü

Secure SD-WAN

Endüstri lideri SD-WAN: Tepeden tırnağa amaç odaklı

Versa’nın endüstri lideri SD-WAN çözümü, çoklu WAN arayüzünde alt-ikincil paket yönetimi, FEC gibi hizmetlerle paket kaybında azalma, paket replikasyonu ve düşük performanslı link iptali dahil olmak üzere kapsamlı yetkinlikler sunar. MPLS/GRE veya VXLAN ile şifrelenmiş ve şifrelenmemiş örtüşmeler, SD-WAN kontrol cihazı, WAN devre desteği, tam kafes topolojisi ve hub-spoke topolojisi, dinamik IPSec örtüşmeleri, direkt internet erişimi ve mükemmel HTTP/S Proxy uyumu ilave özellikler arasındadır.
* Hız ve ölçek kazandıran güvenli SD-WAN 
* Esnek ağ topolojisi için tam destek 
* Esnek hibrit ve çoklu-bulut uygulaması için optimizasyon 

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur