Hitachi ve LinkPlus Türkiye Pazarına Dijital Dönüşüm Getiriyor

30.05.2017

İşletmeler Hitachi Veri Sistemleri İle Birlikte Sektörde Lider Ölçülebilirlik, Performans ve Güvenilirlik Kazanırlar

hitachi linkplus

LinkPlus olarak 16 Mayıs 2017 tarihinde Hitachi Veri Sistemleri ile bir dağıtım anlaşması imzaladık. Sözleşme kapsamında Hitachi Veri Sistemleri’nin bütün çözümlerini Türkiye’deki katma değerli bayilerimize ulaştırabiliyor olacağız.

Günümüzde her ölçekteki şirket; artan veri artışı, karmaşık uygulamalar ve kayıt tutma ihtiyaçlarını kısıtlı BT bütçeleri altında yönetme zorluğu ile karşı karşıya. İmzalanan dağıtım anlaşması ile birlikte Türkiye’deki iş ortaklarımız, Hitachi Veri Sistemleri’nin üst düzey depolama çözümlerini, müşterilerinin ihtiyaçları ve sahip oldukları bütçelere göre ayarlanmış fiyatlar ile tekliflendirebilecekler.

Şirketimizin Genel Müdür Yardımcısı Cem Borhan konu hakkında, ‘‘Stratejimiz doğrultusunda geliştirdiğimiz uygun çözüm ve ortaklıklar ile Türkiye pazarındaki varlığımızı büyütmeye kararlıyız. Hitachi Veri Depolama Sistemleri ile birlikte bilişim pazarına olan katkımızı artırıp, iş ortaklarımızın bu çözümlerden yararlanmasına katkı sağlayacağız. ’’ sözlerini sarf etti. 

CEO’muz Erdinç Başlık ise imzalanan dağıtım anlaşması hakkında, ‘‘Hitachi Veri Sistemleri, şu anda BT piyasasında yenilikçi bir lider konumunda. Hitachi’nin bilinen yüksek kaliteli işlevselliğini Türkiye pazarına getirmeyi iple çekiyoruz. Yeni fırsatların mevcut iş ortaklarımıza da çözüm olacağından ötürü heyecanlıyız.’’ şeklinde konuştu.

 

Hitachi Veri Sistemleri Hakkında

Hitachi Veri Sistemleri, müşterilerin yatırım getirisini üst düzeye taşımak ve risklerini azaltmak için performans, uygunluk ve ölçeklenebilirlik sunar. Sektörün önde gelen teknolojisiyle oluşturulmuş depolama çözümlerini geliştirebilmek için evrensel Ar-Ge kaynaklarını kullanmaktadır. İş ortaklarına en iyi hizmet, donanım ve yazılımı sunarken müşteri perspektifine odaklanarak iş ihtiyaçlarını benzersiz bir şekilde karşılar.

Hitachi Hakkında

Hitachi, genel merkezi Tokyo’da olan dünya çapında yaklaşık 335,000 çalışanı ile birlikte önde gelen global bir elektronik firmasıdır. Şirket pazarda bilgi sistemleri, elektronik aletler, endüstriyel sistemler, tüketici ürünleri malzemeleri ve mali hizmetleri içeren geniş bir yelpazede ürün, sistem ve hizmet servislerini sunmaktadır. Hitachi hakkında daha fazla bilgi almak için şirketin websitesini inceleyebilirsiniz.