Enerjik, yetenekli, yenilikçi… Redington Türkiye’deki yaklaşımımızı en iyi anlatan kelimelerden bazıları. Çalışanlarımızın kariyerleri boyunca gelişimlerine katkıda bulunmalarına, öğrenmelerine ve büyümelerine olanak tanıyan bir ortamı barındırmaya inanıyoruz.

Temel değerlerimizle pozitif değişim için çalışıyoruz.

Başlıksız
Profesyonel dürüstlüğü ve adil oyunu teşvik etmek
Başlıksız
Tüm paydaşların beklentilerini aşmak
Başlıksız
Eğlenceli ama zorlu bir çalışma ortamını beslemek
Başlıksız
Ödüllendirici inisiyatif, yenilikçilik ve ekip çalışması
Başlıksız
Sürekli iyileştirmeye odaklanmak

İnsan Kaynakları
Politikamız

İnsan Kaynakları yönetim ve uygulamalarımızın ana hedefi; Redington Türkiye çatısı altındaki tüm çalışanlarımıza iş-yaşam dengesini koruyan, mutlu ve paylaşımcı bir çalışma ortamı sağlayarak, kariyer gelişimlerini şirket hedefleri doğrultusunda sürdürebilir kılmaktır.

İşe alım, performans yönetimi, ücretlendirme & ödüllendirme, eğitim-gelişim konuları başta olmak üzere 360 derece tüm İnsan Kaynakları uygulamalarını adil, eşitlikçi, şeffaf, katılımı teşvik eden ve yenilikçi bir yaklaşımla gerçekleştiriyoruz.

Şeffaf yönetim anlayışına sahip bir şirket olarak, gerçekleştirdiğimiz her işte yeniliği ve yaratıcılığı teşvik eden mükemmellik için çabalıyoruz. 

İnsan Kaynakları Politikamız

İşe Alım
Süreçlerimiz

 

ik
Yetkinliği Değerlendirme

İhtiyaç duyulan insan kaynağını etkin şekilde planlayarak; şirketimizi geleceğe taşıyacak, şirket değerleri ve kültürüne en uygun kişilerin pozisyonlara yerleştirilmesini hedefliyoruz.

1
Entegrasyon Becerisi

Redington Türkiye’ye; eğitim düzeyi yüksek, iyi yetişmiş, yeniliklere açık, enerjik, dinamik, analitik düşünebilen, kendisini, takımını ve işini geliştirme potansiyeli bulunan, teknolojideki gelişmeleri takip eden, kurum değerlerini benimseyip sahip çıkacak kişileri kazandırmayı amaçlıyoruz.

3
Eşitliğe Değer

Yaş, cinsiyet veya diğer farklılıkları gözetmeden, herkese eşit kariyer fırsatları teklif ediyoruz

1
Gelişimi Önemseme

Ekibimizin kariyer hedeflerini gerçekleştirmelerini, sinerjiden beslenirken hem kendilerini hem de ekip arkadaşlarının gelişimine katkı sağlamalarını önemsiyor ve  gelişime açık bireylerle takımımızı güçlendiriyoruz. 

Redington Türkiye Ailesine Katılmak ister misiniz?

Açık pozisyonlar ve başvurular için Linkedin - Redington Türkiye sayfası ve kariyer.net portalı üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Güncel Açık Pozisyonlarımız

Redington'da
Hayat

Redington’da mutlu ve paylaşımcı bir çalışma ortamı temel önceliğimiz.

eğitim

Kurum içi eğitimlerimiz devam ediyor

yılbaşı

2022'yi Coşkuyla Karşıladık

Başlıksız

Redington 'da Yaza Merhaba