Demo Merkezi, Redington Türkiye'nin bilgi ve deneyim tabanlı satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerinin içerisinde yer alan eşsiz bir fırsat.

 

Demo Merkezimiz, iş ortaklarımıza içerisinde her türlü BT ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir ortam vadediyor. Sadece Türkiye değil, içinde bulunduğumuz bölgenin de en gelişmiş ve en kapsamlı demo merkezlerinden biri olan Redington Demo Merkezi, mevcut ve potansiyel müşterilerin yeni teknolojileri, ürün ve çözümleri yakından tanıyabilecekleri, kafalarındaki soruların yanıtlarını bulabilecekleri, bu ürün ve çözümleri hem performans hem de işlevsellik açısından deneyebilecekleri bir ortam sunuyor.

Biri Çamlıca’da bulunan veri merkezimizde, diğeri ise Dudullu’da Equinix veri merkezinde olmak üzere iki demo merkezimiz bulunuyor. Demo merkezlerimizde sunuculardan depolama sistemlerine kadar ürün ve çözümlerin ayrıntılı bir şekilde incelenebilmesine olanak tanıyan çeşitli donanımlar ve yazılımlar bulunuyor.

Partnerlerimiz Demo Merkezlerimiz'de çözümlerini müşterileri ile paylaşabiliyor, böylece müşterilerinin önerilen çözümlerin uygunluğundan emin olmalarını sağlayabiliyorlar. Müşterilerin uzaktan ya da birebir katılım sağlayabildikleri Redington Türkiye Demo Merkezi, çözümleri yakından deneyimleme fırsatı yaratıp sunulan çözümlerden maksimum seviyede faydalanabilmek için hayata geçirildi.

Bu özel alanda iş ortaklarımız, kendi test ortamlarını oluşturabiliyor ya da demo çalışmalarını yapabiliyorlar. Üzerlerinde uygulamaların hazır olduğu platformlar ile dışarıdan geliştirilen donanımsal ya da yazılımsal süreçler burada hayata geçirilebiliyor. Aynı zamanda eğitimlerin laboratuvar ortamları da Demo Merkezimiz'de gerçekleştirilebiliyor.

Redington Türkiye'nin katma değerli iş modeli ile sağladığı satış öncesi ve satış sorası destek kollarından biri olan Demo Merkezi, Hitachi, Splunk, Trend Micro, RedHat, Versa Networks, Ivanti, PTC ve Veritas ürünlerinde kullanımda bulunuyor.

Demo Merkezi hizmetimizden yararlanmak için ilgilendiğiniz çözümü veya markayı seçerek talebinizi bize iletmeniz yeterli.