Hem donanım hem de yazılım siber güvenliği konusunda dünya çapında lider bir kurumsal güvenlik çözümleri sağlayıcısı olan Broadcom Software, gelişmiş siber güvenlik çözümlerinin yanı sıra, mainframe, iş sürekliliği, AIOps, DevOps ve iş yönetimi çözümleri ile çok geniş bir yelpazede çözümler sunuyor. Amerikalı şirket, bir yandan kurumların güvenliğini sağlarken, diğer taraftan da sektörde giderek karmaşık hale gelen iş yapılarının daha kolay ve etkin bir şekilde yönetilebilmesini sağlıyor. Broadcom Software, geçtiğimiz senelerde bünyesine CA Technologies, Symantec ve Blue Coat gibi bilişim dünyasının önemli markalarını kattı.

Ağ Güvenliği

Ürün Portföyü

Content Analysis

Content Analysis, kuruluşunuzu bilinen ve bilinmeyen tehditlere karşı daha iyi korumak için çok katmanlı dosya denetimi sunar. Edge Secure Web Gateway, Messaging Gateway veya diğer araçlar gibi kaynaklardan gelen bilinmeyen veya şüpheli içerikler, derinlemesine inceleme, sorgulama, analiz ve nihayetinde kötü amaçlı kabul edilirse engelleme için Content Analysis'e iletilir. Son sürümlerdeki temel özellikler şunlardır:

 • On-box veya bulut sandboxing
 • Symantec Endpoint Security ile entegrasyon yoluyla uç nokta koruması ve yanıtı
 • Daha da iyi tespit için Symantec Antivirüs ve Gelişmiş Makine Öğreniminin İçerik Analizine eklenmesi
 • Güçlü Secure Web Gateway donanımı ve Kurumsal Lisanslama ile yeni dağıtım seçenekleri

Email Security Cloud

Fidye yazılımı, BEC ve yeni ortaya çıkan tehditlere karşı doğru şekilde savunma yapın. En etkili ve doğru e-posta güvenliği ile fidye yazılımı, hedefli kimlik avı ve iş e-postası tehlikesi gibi yeni ve karmaşık tehditleri durdurun.

 • Kapsamlı savunma ile spear phishing'i durdurun. Birden fazla koruma katmanı, güçlü izolasyon, derin görünürlük ve dinamik güvenlik farkındalığı içeren kapsamlı bir savunma ile kurumunuzu spear phishing'den koruyun.
 • Entegre Siber Savunma ile tehdit yanıtınızı hızlandırın. Saldırıları kontrol altına alın ve saldırıları düzelterek, tehditleri engelleyerek ve güvenlik analizlerini ilişkilendirerek uç nokta güvenliği ve web ağ geçitleri genelinde yanıtı düzenleyin.
 • Sektörün en güçlü denetimleriyle bulutun güvenli bir şekilde benimsenmesini sağlayın. Symantec Email Security Cloud, Cloud Access Security Broker (CASB) ve Data Loss Prevention çözümleri ile Office 365 ve G Suite'i tamamen güvence altına alın.

Management Center and Reporter

Yönetim Merkezi'ne bir Reporter cihazı ekleyerek Reporter raporlarını Yönetim Merkezi'nde görüntüleyin.
Reporter raporlarına ve panolarına erişmek ve bunları görüntülemek için Reporter Enterprise Server 10.1.x gereklidir.
Ön Koşullar

 • Reporter Enterprise Server'ınızı bir veya daha fazla ProxySG cihazından günlükleri alacak şekilde yapılandırın.
 • Reporter Enterprise Server 10.1.x veya sonraki bir sürümüne yönetici erişimi elde edin veya doğrulayın.
 • Reporter Enterprise Server'ın ağınızdaki ProxySG cihazlarıyla aynı hizada konuşlandırıldığını doğrulayın.
 • Reporter Enterprise Server'a erişiminiz olduğundan emin olun (kullanıcı adı ve parola).
 • Yönetilen cihazlarda Reporter raporlarını görüntüleyebilmek için Ağ sekmesinden bir Reporter Enterprise Server eklemeniz gerekir.

Proxy SG

Günümüzün rekabetçi ortamına ayak uydurmak için sizi yavaşlatacak hiçbir şeyi göze alamazsınız.
İşletmenizin optimum performansını sağlarken, ister ağda, ister web'de veya bulutta olsun, maliyetli siber tehditler, kritik uygulamalar. ProxySG S200, S400 ve S500, işinizi yürütmek için ihtiyaç duyduğunuz kapsamlı koruma ve performansı sunar. Fortune 500'ün %70'inden fazlası tarafından kullanılan dünyanın en güvenilir Güvenli Web Ağ Geçidi olarak ProxySG herhangi bir kuruluşun bulut nesli için güvenlik mimarisidir.

Secure Access Cloud (SAC)

Güvenli Erişim Bulutu (SAC), şirket içinde veya bulutta barındırılan tüm kurumsal kaynaklara güvenli ve ayrıntılı erişim sağlayan bir SaaS çözümüdür. SAC, ağ düzeyindeki tehditleri ortadan kaldırarak aracılar veya cihazlar olmadan noktadan noktaya bağlantı sağlamak için Sıfır Güven Erişim ilkelerini kullanır.
Yazılım Tanımlı Çevre (SDP) teknolojisini kullanan Symantec Secure Access Cloud, ağ üzerindeki tüm kurumsal kaynakları gizleyen, veri merkezlerini son kullanıcılardan ve İnternet'ten tamamen izole eden bir SaaS çözümüdür. Ağ düzeyindeki saldırı yüzeyi tamamen kaldırılarak yanal hareket ve ağ tabanlı tehditlere yer bırakılmıyor.
Secure Access Cloud, uygulama düzeyinde noktadan noktaya bağlantı sağlayarak tüm kaynakları son kullanıcı cihazlarından ve İnternet'ten gizler. Ayarlaması basit, ince taneli ve yönetimi kolay erişim ve etkinlik politikaları, kurumsal uygulamalara sürekli, bağlamsal (kullanıcı, cihaz ve kaynak tabanlı bağlam) yetkilendirme uygulayarak kurumsal kaynaklara yetkisiz erişimi önler ve güvenli çalışan, iş ortağı ve BYOD erişimine olanak tanır.

SSL Visibility

Symantec SSL Visibility appliance, Secure Socket Layer (SSL) ağ iletişimleri için yüksek performanslı şeffaf bir proxy'dir. SSL Görünürlük cihazını ağa kurar ve bir veya daha fazla güvenlik cihazını ona bağlarsınız. SSL Visibility cihazı SSL trafiğinin şifresini çözebilir ve bağlı güvenlik cihazlarının SSL şifreli bağlantılardaki düz metni (yani orijinal şifrelenmemiş verileri) görmesini sağlar. Şifrelenmiş trafiğin yarattığı kör noktayı ortadan kaldırır, kuruluşunuzun SSL içinde gizlenen tehditlerle mücadele etmesini sağlarken, kullanıcı gizliliğini ve mevzuata uygunluğu korur. Güçlü politikalar, çalışan veri gizliliğini korumak için belirli trafik türlerini (finansal veya sağlık verileri gibi) atlamanıza olanak tanır.

Web Isolation

Symantec Web Isolation, web oturumlarını uç noktalardan uzakta yürütür, kullanıcıların tarayıcılarına yalnızca güvenli bir bilgi sunumu gönderir ve böylece web sitesi tarafından teslim edilen sıfır gün kötü amaçlı yazılımların cihazlarınıza ulaşmasını önler. Symantec Secure Web Gateways ile birleştirildiğinde, politikalar kategorize edilmemiş sitelerden veya şüpheli veya potansiyel olarak güvenli olmayan risk profillerine sahip URL'lerden gelen trafiği güvenli tarama için İzolasyon yoluyla yönlendirir. Symantec mesajlaşma çözümleri ile entegre olarak, Web İzolasyonu, kimlik avı tehditlerini ve kimlik bilgisi saldırılarını önlemek için e-postadaki bağlantıları izole eder.

Web Protection

Uzmanlar güvenli bir iş gücünün gerekliliklerinin değiştiği konusunda hemfikir.  Bu bir sürpriz olmasa da, ileriye dönük başarıya hazır olduğunuzdan emin olmak için güvenlik duruşunuzu değerlendirmeniz gerektiğine işaret ediyor.  Bazı araştırmalar, çok daha fazla sayıda çalışanın pandemi sonrasında en azından zamanın bir kısmında uzaktan çalışacağını ve CFO'ların artık bazı çalışanları sürekli olarak uzaktan çalışmaya kaydırmayı planladığını gösteriyor.

Bu değişimler ve bu yıl gördüğümüz diğer değişimler, işgücünüzü ve işinizi korumak için hangi araçlara ihtiyaç duyacağınızı değerlendirmek için harika nedenlerdir.  Symantec Web Protection'ın tanıtımı, tek tip bir deneyimle esnek bir dağıtıma olanak tanıyarak Kurumlar için mükemmel bir zamanda geliyor.

Cloud Secure Web Gateway

Artan web kullanımı, hızlı bulut benimseme ve daha fazla sayıda uzak kullanıcı, ağınızı ek risklere maruz bırakıyor. Symantec Cloud Secure Web Gateway (eski adıyla Web Security Service), günümüzün siber tehditlerine karşı vazgeçilmez bir savunma hattıdır. Symantec Web Protection'ın kritik bir özelliği olan bu özellik, kurumların erişimi kontrol etmesini, kullanıcıları tehditlerden korumasını ve hassas verilerini güvence altına almasını sağlar.

Uç Nokta Güvenliği

Ürün Portföyü

Cloud Workload Protection

Symantec Cloud Workload Protection, Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform (GCP) üzerindeki örnekleri koruyan bulut tabanlı bir güvenlik çözümü sunar. Cloud Workload Protection ve Oracle Cloud Infrastructure, yukarı veya aşağı ölçeklenebilen örnekleri korumak için dinamik olarak ölçeklenir.
Cloud Workload Protection, buluttaki örneklerin durumuna ilişkin gerçek zamanlı görünürlük elde etmek için AWS, Azure, Google Cloud Platform ve Oracle Cloud Infrastructure ile entegre olur. Cloud Workload Protection, koruma için önerilerde bulunur ve ayrıca belirtilen güvenlik politikalarını ihlal eden değişiklikleri tespit eder. Cloud Workload Protection, örneklere dağıtılan yazılım yığınlarını keşfeder.

Data Center Security

Özel bulut ve fiziksel şirket içi veri merkezi ortamları için eksiksiz sunucu koruması, izleme ve iş yükü mikro segmentasyonu.
 

Endpoint Detection and Response (EDR)

Ortamınızdaki şüpheli etkinlikleri tespit edin ve SES EDR'yi kullanarak uygun önlemleri alın. Symantec EDR, şüpheli ağ etkinliklerini tespit etmek ve ortaya çıkarmak için makine öğrenimi ve davranışsal analitik kullanır. SES EDR, potansiyel olarak zararlı faaliyetler hakkında sizi uyarır, hızlı triyaj için olayları önceliklendirir ve olası saldırıların adli analizinde cihaz etkinlik kayıtlarında gezinmenizi sağlar.

Endpoint Protection

Çalışanlar, farklı yeteneklere, uygulamalara ve işletim sistemlerine sahip milyarlarca cihazdan verilere ve uygulamalara erişmektedir. Uç Nokta Güvenliği, siber saldırıların bu cihazları tehlikeye atmasını önlemede ve hassas bilgilerinizin yanlış ellere geçmesini engellemede kritik öneme sahip son savunma hattıdır. Bu nedenle, verilerinizin yaşadığı her yerde mümkün olan en iyi korumaya ihtiyacınız vardır. İşte bu yüzden Symantec'e ihtiyacınız var.

Endpoint Security (SES) Complete

Symantec Endpoint Security (SES) Complete, tüm saldırı zinciri boyunca tüm geleneksel ve mobil cihazlarınız için kapsamlı koruma sağlar. Symantec uç nokta yenilikleri, uç noktalarınızı sofistike tehditlere ve hedefli saldırılara karşı korumak için davranışsal izolasyon, Active Directory güvenliği ve Threat Hunter teknolojilerini içerir. Daha yüksek yatırım getirisi ve daha düşük toplam sahip olma maliyeti için, bu tek ajan çözümü şirket içi, hibrit ve bulut tabanlı dağıtımları destekler.

Protection Engine

Symantec Protection Engine, taşıyıcı sınıfı bir içerik ve URL tarama motorudur. Symantec Protection Engine, platformundan bağımsız olarak bir IP ağındaki herhangi bir uygulamaya içerik tarama ve URL filtreleme yetenekleri sağlar. Herhangi bir uygulama, dosyaları veya URL'leri tarama için Symantec Protection Engine'e aktarabilir.

Bilgi Güvenliği

Ürün Portföyü

Cloud Workload Assurance (CWA)

Symantec Cloud Workload Assurance (CWA), bulut ortamınızı sürekli olarak izlemeye ve kontrol etmeye yardımcı olan otomatik bir güvenlik uyumluluk aracıdır. CWA, bulut servis sağlayıcıları, bölgeler, hesaplar ve hizmetler genelinde güvenlik ve uyumluluk duruşunu görüntülemek için tek bir gösterge tablosu sağlar. Yanlış yapılandırmaları ve riskleri tespit ve analiz ederek bulut güvenliği riskini proaktif olarak yönetir.

CloudSOC

Uzak işgücünün büyümesi, bulut uygulamalarının, doğrudan ağa bulut trafiğinin ve kendi cihazını getir girişimlerinin kullanımının artmasına neden oldu ve ek güvenlik zorlukları yarattı.

Symantec CloudSOC CASB (Cloud Access Security Broker), bulut uygulamalarındaki kötü niyetli içeriği, gölge BT'yi ve uyumluluk risklerini azaltmak için en üst düzeyde koruma sağlar. Sektör lideri teknolojimiz ile müşteriler, gittikleri her yerde bilgileri üzerinde kapsamlı görünürlük ve kontrol sağlayan kapsamlı keşif, izleme ve koruma yeteneklerine sahip oluyorlar

Data Loss Prevention (DLP)

Symantec DLP, hangi verilerin kim tarafından işlendiği de dahil olmak üzere hassas bilgilerinizin nasıl kullanıldığını anlamanıza yardımcı olur. DLP, dizüstü bilgisayarları ve mobil cihazları, ağ dosya paylaşımlarını, veritabanlarını ve Office 365, G-Suite, Box ve Salesforce gibi onaylanmış ve onaylanmamış bulut uygulamalarını tarar.

Encryption

Symantec Encryption portföyü, uç nokta sürücü şifrelemesi, dosya ve klasör şifrelemesi, e-posta şifrelemesi ve veri alışverişi/aktarımı şifrelemesini içeren bir dizi teklif aracılığıyla esnek veri koruması sağlar. Çözüm bileşenleri ayrı ayrı veya kapsamlı bir paket olarak dağıtılabilir. Ayrıca, güçlü yönetim özellikleri arasında bireysel ve grup anahtar yönetimi, otomatik politika kontrolleri ve kullanıma hazır, uyumluluk tabanlı raporlama yer alır.

Information Centric Security

Kuruluşunuzun bilgi ekosistemi iş ortakları, müşteriler, yükleniciler ve yatırımcılar gibi üçüncü tarafları içerir. Bilgi Merkezli Şifreleme ile bulut tabanlı görünürlük elde edersiniz
güvenilir üçüncü tarafların verilerinize güvenli bir şekilde erişebilmesi için etkili işbirliği kontrollerinin yanı sıra paylaşılan verilere.

 • Bilgi Merkezli Şifreleme, bilgi ekosisteminizin ihtiyaçlarını karşılamak için uygulama verilerini ve geniş bir dosya biçimi setini destekler.
 • Office 365 ve İş için Gmail aracılığıyla gönderilen hassas e-postaları ve ekleri korur.
 • Hangi kullanıcıların bir dosyaya erişebileceğini, dosyaya ne kadar süreyle erişilebileceğini ve kullanıcıların dosya üzerinde hangi eylemleri (görüntüleme, düzenleme, yazdırma ve çevrimdışı erişim gibi) gerçekleştirebileceğini tanımlamak için izin kümelerini kullanın.

Validation and ID Protection

Symantec™ VIP (Doğrulama ve Kimlik Koruma Hizmeti), bildiğiniz bir şeyi (örn. kullanıcı adı ve parola) sahip olduğunuz bir şeyle (kart, jeton veya cep telefonu gibi bir kimlik bilgisi) birleştiren iki faktörlü, bulut tabanlı güçlü kimlik doğrulama sunar.

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur