Hitachi Vantara, eşsiz dijital endüstriyel kabiliyetleri ile şirketlerin verileri arasında bağlantı kurarak, dijital işletmelerini hızla ölçeklendiren ve toplumu ileriye taşıyan muazzam bir rekabet avantajı elde etmelerini sağlar. Hitachi Vantara, verilerin müşterilere fayda sağlayan “iyi” yönlerini ortaya çıkararak dünyanın tercih ettiği dijital inovasyon ortağı olmayı amaçlar. Başta veri merkezi, veri operasyonları ve kurumsal dijital dönüşüm olmak üzere en kritik alanlarda rekabet avantajı sağlamaya odaklanır. Şirketin hedefi, müşterilerinin operasyonel süreçleri dönüştüren uygulanabilir ve ölçeklendirilebilir dijital stratejiler ve çözümler geliştirmelerine, müşteri deneyimlerini geliştirmelerine, inovasyonu ve büyümeyi destekleyen yeni iş modelleri oluşturmalarına yardımcı olmaktır.

Flash Storage

Hitachi Flash Storage çözümleri sayesinde kurumsal güç ve yüksek kullanılabilirlik ile iş uygulamalarınızı hızlandırın. Tamamen flash depolama ile iş çevikliğini artırın ve günlük operasyonları kolaylaştırın. Kesintisiz Operasyonlar: % 100 Data garantisi ile desteklenen efsanevi Hitachi güvenilirliği. Maliyetleri Azaltmak: Çevresel tasarruflar, sabit hizmet fiyatlandırması ve paket yazılım. Modernize Edin: İşinizle birlikte büyüyen çözümler - 69PB ve 21Milyon IOPS'a kadar ölçeklendirin. VSP Ailesi: Bugün ve gelecek için eksiksiz çözümler sunan all-flash ve hibrit flash depolama ailesidir.

Ürün Portföyü

VSP 5000 SERİSİ

En zorlu depolama uygulamaları için geliştirilen VSP 5000 serisi, kurumsal altyapı için güçlü bir temel sunar. Dünyanın en hızlı NVMe flash dizilimi olarak VSP 5000 serisi, 21M IOPS ve 70µs sınıfının en iyi bekleme süresini, NVMe için optimize edilen tamamı yeni ölçeklendirilebilir mimari, sınıfının en iyi performansını ve esnekliğini sağlar.

E Serisi

Uygun fiyatlar doğrultusunda sahip olunabilen, kurumsal all-flash NVMe depolama çözümleridir. %100 Data garantisi sağlayan ve sektörde IOPS başına en düşük maliyeti sunan bir üründür. Nihai tüketim esnekliğine sahiptir.

Detaylı Bilgi

F Serisi

Milisaniyenin bile altında olan gecikme süresi ile buluta hazır ve modern depolama platformu sayesinde işletmeniz için tutarlı bir performans sağlar. All-Flash çözümü sayesinde normalden üç kat daha hızlı bir performans sağlar ve sektörün en iyi çözümü olan % 100 Data garantisiyle Hitachi Virtual Storage Platform F serisi, veri merkezinizi bir inovasyon merkezine dönüştürür.

G Serisi

Verilerin üç kat daha hızlı iletilmesini sağlayan kurumsal güvenilirlik ve operasyonel sadelik sunar. Hitachi’nin sunduğu sektörün en iyi çözümü olan %100 Data garantisiyle şirketler gelirlerini ve itibarlarını riske atan kesintileri ortadan kaldırırlar. Veri merkezi işlemlerini flash destekli bir bulut platformuna dönüştürebilirler.

Object Storage

Hitachi'nin akıllı, entegre yaklaşımı, modern uygulama taleplerini karşılamak için geliştirilmiş bulut veri yönetimi ile hızlandırılmış performansı birleştirerek verilerin amacını ve değerini yeniden belirler. Hitachi'nin nesne depolama çözümleriyle, tüm verilerle daha hızlı etkileşim kurabileceksiniz ve bu sayede değer artışı sağlamanız, karar alma süreçlerini geliştirmeniz ve daha doğru iç görülere ulaşmanız mümkün olacak. Hitachi Nesne Depolama Çözümleri, * Bulut uygulamalarını yerli destekle yapılandırır. * Arşivlerden analitiklere kadar her türlü iş yükünü destekler * Yalnızca kamusal buluta kıyasla %67 daha düşük TCO ile maliyet optimizasyonu sağlar. * Akıllı veri yönetimi ile otomasyon ve inovasyon sağlar. * Verileri yönetir ve felaketlere ve fidye yazılımlara karşı korur. * Veri yönetimini ROBO’ya, uç ve kullanıcı cihazlarına aktararak genişletir.

Ürün Portföyü

Hitachi Content Platform - HCP

Büyük ölçek ve sağlam güvenlik özellikleri sayesinde, HCP veri kontrolünü ve erişimini kolaylaştırır. IDC, Hitachi Vantara’yı nesne depolamada lider olarak konumlandırır. Modern zorluklar karşısında navigasyon, tüm verilerde görünürlük ve kontrol ile çoklu kullanım vakaları için destek sağlanmasını gerektirir. Buna karşılık Hitachi'nin modern dijital platformu, uyum gerekliliklerini yerine getirirken, veri hacimlerinin kolay yönetilmesini, uygulama taleplerine sorunsuz yanıt verilmesini ve kapsamlı veri erişilebilirliğini mümkün kılar. 

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur