Günümüz dünyasında şirketler dijital çözümlerini daha ileriye taşımak için çabalarken Hitachi Vantara'nın ekosistemi, işletmelere rekabet avantajı kazanma ve müşteri deneyimlerini iyileştirme konusunda rehberlik ediyor. Hitachi Vantara, verinin görev açısından kritik dijital ve endüstriyel ortamları nasıl etkilediğini anlıyor ve endüstri lideri veri depolama çözümlerini bu anlayışın ışığında üretiyor. Veri merkezleri, veri operasyonları ve kurumsal dijital dönüşüm olmak üzere en kritik alanlarda rekabet avantajı sağlamaya odaklanan Hitachi Vantara, kullanıcılarının operasyonel süreçleri dönüştüren, uygulanabilir ve ölçeklendirilebilir dijital stratejiler ve çözümler geliştirmelerine, inovasyonu ve büyümeyi destekleyen yeni iş modelleri oluşturmalarına yardımcı oluyor.

Primary Block Storage

Hitachi Primary Block Storage çözümleri sayesinde kurumsal güç ve yüksek kullanılabilirlik ile iş uygulamalarınızı hızlandırın. Son 22 yıldır aralıksız olarak %100 erişilebilirlik sunan VSP Serisi cihazlarla maliyetleri azaltın, süreçlerinizi modernize edin ve mümkün olan en yüksek performansı alın. 69PB ve 33 Milyon IOPS'a kadar ölçeklendirilebilen VSP Ailesi, bugün ve gelecek için eksiksiz çözümler sunan full-flash ve hibrit flash depolama ailesidir.

Ürün Portföyü

VSP 5000 SERİSİ

En zorlu senaryolar için geliştirilen VSP 5000 serisi, altyapı için güçlü bir temel sunar. Dünyanın en hızlı NVMe flash dizilimi olarak VSP 5000 serisi, 33M IOPS ve 70µs sınıfının en iyi bekleme süresini, NVMe için optimize edilen tamamen yeni ve ölçeklendirilebilir mimari, sınıfının en iyi performansını ve esnekliğini sağlar.

VSP E Serisi

Hitachi Vantara'nın Mid-Range sınıfındaki temsilcisi VSP E Serisi, E590, E790 ve E1090 modelleriyle %100 veri erişilebilirliği garantisi ve 7:1 verimlilik oranı sağlayan, sektörde IOPS başına en düşük maliyeti sunan, nihai tüketim esnekliğine sahip ürün ailesidir.

Detaylı Bilgi

Object Storage

Hitachi'nin akıllı, entegre yaklaşımı, modern uygulama taleplerini karşılamak için geliştirilmiş bulut veri yönetimi ile hızlandırılmış performansı birleştirerek verilerin amacını ve değerini yeniden belirler. Hitachi'nin nesne depolama çözümleriyle, tüm verilerle daha hızlı etkileşim kurabileceksiniz ve bu sayede değer artışı sağlamanız, karar alma süreçlerini geliştirmeniz ve daha doğru iç görülere ulaşmanız mümkün olacak. Hitachi Nesne Depolama Çözümleri, * Bulut uygulamalarını yerli destekle yapılandırır. * Arşivlerden analitiklere kadar her türlü iş yükünü destekler * Yalnızca kamusal buluta kıyasla %67 daha düşük TCO ile maliyet optimizasyonu sağlar. * Akıllı veri yönetimi ile otomasyon ve inovasyon sağlar. * Verileri yönetir ve felaketlere ve fidye yazılımlara karşı korur. * Veri yönetimini ROBO’ya, uç ve kullanıcı cihazlarına aktararak genişletir.

Ürün Portföyü

Hitachi Content Platform - HCP

Büyük ölçek ve sağlam güvenlik özellikleri sayesinde, HCP veri kontrolünü ve erişimini kolaylaştırır. IDC, Hitachi Vantara’yı nesne depolamada lider olarak konumlandırır. Modern zorluklar karşısında navigasyon, tüm verilerde görünürlük ve kontrol ile çoklu kullanım vakaları için destek sağlanmasını gerektirir. Buna karşılık Hitachi'nin modern dijital platformu, uyum gerekliliklerini yerine getirirken, veri hacimlerinin kolay yönetilmesini, uygulama taleplerine sorunsuz yanıt verilmesini ve kapsamlı veri erişilebilirliğini mümkün kılar. 

File Storage

Hitachi Vantara, NAS sistemleri ve çözümlerine yatırım yapma ve bunları geliştirme konusunda uzun ve zengin bir geleneğe sahiptir. HNAS ailesi, halihazırda bildiğiniz ve güvendiğiniz aynı altyapı üzerinde dağıtılmış kurumsal ve veri merkezi uygulama iş yükleri için birleştirilmiş bir NAS çözümü sağlar.

Ürün Portföyü

Hitachi NAS Platform - HNAS

Yüksek performans ve ölçeklenebilirliği ile Hitachi Vantara'nın Network-Attached Storage çözümü olan HNAS sistemi, son teknoloji ürünü nesne dosya sisteminden ve yüksek performans gerektiren görevleri hızlandırmak için kullanılan benzersiz sahada programlanabilir kapı dizisi (FPGA / Field-Programmable Gate Array) offload engine donanım mimarisinden yararlanır.
 

Storage - as - a - Service (STaaS)

Hitachi Vantara'nın %99,9999 uptime süresi, dağıtım kolaylığı ve kontrol basitliği sunan Storage - as - a - Service çözümleri ile karmaşık satın alma süreçlerini ve dağıtım döngülerini basitleştirerek depolama hizmetlerine hızla erişin.

Ürün Portföyü

Hitachi Everflex

Hitachi Vantara'nın finansal çözümü EverFlex, başta storage çözümleri olmak üzere tüm Hitachi Vantara ürünleri, hizmetleri ve çözümleri için daha fazla satın alma seçeneği sunuyor. CAPEX maliyetlerini OPEX'e dönüştüren bu finansal model ile kalitesini sayısız defa ispatlamış Hitachi Vantara ürünlerine, belirli aralıklarla ve kullanım miktarınıza göre faturalandırılan operasyonel maliyetlerle ulaşabilirsiniz.
 

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur