Fortune 100 şirketlerinin 91’i her türlü soruda, kararda ve aksiyonda verilerden yararlanmak için Splunk’ı kullanıyor. Splunk'ın Data-to-Everything platformu ile geliştirilmiş verimlilik, güvenlik, karlılık ve rekabet gücü için gerçek zamanlı içgörüler edinirsiniz. Tüm veri ihtiyaçlarınız için tek bir platform yeterlidir. Splunk’ın modern veri platformu, IT, Güvenlik ve DevOps profesyonellerinin verileri incelemek, izlemek, analiz etmek ve hızlı aksiyon almak için her türlü kaynaktan veri toplamalarına yardımcı olur. Ekibinizin sorunları gerçek zamanlı olarak öngörmelerini, tespit etmelerini ve çözmelerini sağlar. Splunk’ın esnek platformu ve amaç odaklı çözümleri, verileriniz ve organizasyonunuz gelişirken sizinle birlikte ölçeklenir. 

Yapılandırılmış olsun veya olmasın, şirket içindeki veya bulutta bulunan veriyi, her türlü kaynaktan içeri alabilen, zaman bağımsız veriye hızlı olduğu kadar sorunsuz ulaşmanızı sağlayan, gelişmiş sezgi yeteneğiyle sorularınıza cevap verebilen ve alınan aksiyonları gerektiği durumlarda otomatikleştirmeye olanak sağlayan veri analitiği platformudur

Security

Ekibinizin çeviklik kazanmasına ve en yeni tehditlere karşı savunma yapmaya hazır olmasını sağlayan ileri veri, analitik ve operasyon çözümlerinden oluşan Splunk portföyüyle güvenlik operasyonlarınızı modernleştirebilir, siber savunma mekanizmalarınızı güçlendirebilirsiniz. Splunk Security, sektörde lider tespit, araştırma ve müdahale kabiliyetleri sunar. Bulut için birleştirilmiş güvenlik anlayışı ile, buluta yolculuğunuzu güvenli kılar, güvenlik pozisyonunuzu bir bütün haline getirir, ekibinize etkinlik kazandırır.

Ürün Portföyü

SIEM/Security Analytics

Verilerinize ilişkin tam görünürlük elde etmek ve analitik temelli güvenlik kararları almak için önceden oluşturulan çerçevelerden, iş akışlarından ve kontrol panolarından yararlanır.

Automation and Orchestration

Güvenlik operasyon merkezinizi (SOC) ileri orkestrasyon, otomasyon ve müdahale kabiliyetleriyle destekler.

Investigation and Forensics

Kök nedeni ve etkisini belirlemek için yüksek öncelikli olayları analiz eder ve doğrular.

Security Incident Response

Tehditlere ilişkin bağlamsal farkındalık kazanabilir, incelemeleri hızlandırabilir ve otomatik iş akışlarıyla müdahale edebilirsiniz.

Unified Security Operations

Tehditleri tek bir güvenlik operasyon platformundan tespit etme, yönetme, inceleme, belirleme, sınırlama ve düzeltme imkanı sunar.

IT Operations & DevOps

Splunk, yüksek uygunluk ve daha hızlı sorun giderme için şirketinize hizmet odaklı IT yönetimi sunar. Splunk IT yönetimi ile sorunları daha hızlı tespit etme ve düzeltme imkanına, tam katmanlı görünürlüğe, proaktif yönetim ve analitiklere sahip olursunuz.

Ürün Portföyü

Observability

Splunk Observability sayesinde, geliştirici verimliliğini artırabilir, daha iyi kullanıcı deneyimleri yaratabilir ve operasyonel belirsizliği azaltabilirsiniz.

Infrastructure Monitoring and Troubleshooting

Tesisleri, hibrit ve çoklu bulut ortamlarını gerçek zamanlı olarak izler ve sorun giderir.

Event Analytics & Management

İkaz sesini azaltın ve öncelikli olaylara odaklanın.

Service Monitoring and Insights

Tam katmanlı görünürlükle hizmet performansı ve uygunluğu sağlar.

Application Performance Monitoring (APM)

Splunk APM, uygulama performansını maksimum düzeye çıkarmak ve inovasyona hız kazandırmak üzere tüm takip verilerini analiz etmenizi ve harekete geçirmenizi sağlayacak gerçek zamanlı, full-fidelity izleme imkanı sunan tek çözümdür.

Incident Response & Automation

En kalifiye müdahale ekiplerine ikazlar gönderir.

Log Investigation

DevOps kullanıcıları ve kullanım olayları için özel olarak geliştirilen Log Observer, sorun çözme odaklı kayıt deneyimine ihtiyaç duyan SRE’lere, DevOps mühendislerine ve geliştiricilere Splunk kayıt işlemlerinin gücünü tanıtır. 

AIOps

IT yönetiminizi makine öğrenmesi, kestirimci ikaz ve otomatik düzeltme özellikleriyle modernize edin

Digital Experience Monitoring

Splunk APM’yle birleştirilen dijital deneyim izleme çözümlerimiz, tüm kullanıcı işlemleri için sektörde tek uçtan uca, full-fidelity görünürlük imkanını sunar.

 

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur