LinkPlus, “Oracle Mükemmellik Ödülleri” Kapsamında Yılın Uzmanlaşmış İş Ortağı Ödülünü Kazandı

26.11.2018

San Francisco’da gerçekleşen Oracle OpenWorld etkinliğinde LinkPlus Yılın Global Uzmanlaşmış İş Ortağı Ödülü’nü aldı.

1

Oracle, Ekim Ayında San Francisco’da gerçekleşen Oracle OpenWorld etkinliğinde LinkPlus’a 2018 “Oracle Mükemmellik Ödülünleri” kapsamında - Yılın Global Uzmanlaşmış İş Ortağı Ödülü’nü verdi. 

Oracle’ın “Oracle Mükkemmellik Ödülleri” – Yılın Global Uzmanlaşmış Distribütör Ödülü, Oracle ‘ın mali yılında gerek iş ortağı çeşitliliği, gerek işlem hacminin artması, müşteride Bulut (Oracle Cloud at Customer) çözümleriyle müşteri başarısına yön vermesiyle gösterilen olağanüstü çabayı tasdikliyor. Bu ödül, satış, pazarlama, çözüm geliştirme ve müşteri memnuniyeti alanlarında mükemmellik ile birlikte yenilikçi çözümler ve başarılar sunmaya kendisini adamış, olağanüstü başarılı uzman iş ortaklarına verilmektedir.

 

Tecrübeli ve Başarılı İş Ortakları Öne Çıkarılıyor

Oracle PartnerNetwork (OPN), iş ortaklarına çalışmalarını hızlandırma ve genişletme fırsatları veriyor ve müşterilerini bulut yolculuklarında destekleyen tecrübeli ve başarılı iş ortaklarını öne çıkartıyor.   

1995’ten beri Oracle distribütörü olan LinkPlus, yıllık analize göre geçtiğimiz yıllarda özellikle Oracle Müşteride Bulut (Oracle Cloud at Customer) çözümleri, iş ortağı sayısının artırılması ile Oracle bulut İşlerini hızla büyüttü. LinkPlus ayrıca Teknik Uzmanlık, Pazarlama, Oracle Eğitimleri, Demo ürünleri, uçtan uca Oracle ürünleri hakkında sektörel bilgi birikimiyle de öne çıkıyor.  LinkPlus, “Oracle Cloud Center of Excellence” merkezine ev sahipliği yaparak Oracle iş ortağı ekosistemini önemli ölçüde genişletmesiyle de dikkat çekiyor.

“Bulut Yolculuklarına Destek Olmak Öncelikli Hedefimiz”

LinkPlus Genel Müdürü Cem Borhan; “Türkiye BT sektörü hızlı adımlarla buluta geçiyor. LinkPlus olarak İş ortaklarımıza ve müşterilerimize bulut yolculuklarında destek olmak bizim öncelikli hedefimiz. Biz gelişmekte olan ülkeler arasında yer alıp teknolojiye liderlik ederek bu ödüle layık görülmekten dolayı büyük onur duyuyoruz. Tüm dünyada kabul gören bu ödülün hem Oracle’a hem de LinkPlus’a büyük değer katacağına eminiz.” dedi.

Oracle EMEA Bölgesi İş Ortakları ve Kanallardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Javier Torres, ise şu sözleri sarf etti: “LinkPlus’ı Yılın Global Uzmanlaşmış İş Ortağı kategorisinde yıllın Oracle Mükkemmellik Ödülü’nü almaya hak kazandığı için tebrik ediyoruz. Bu başarı, onların mükemmellik tutkularının müşterilerine gerçek iş değeri ve sonuçlar getiren Oracle Bulut Hizmetlerini sunduklarının bir kanıtı.”