Teknolojinin katlanarak büyüyen ve gelişen yapısı endüstriyel ürün çözümlerini de çok daha kolay ulaşılabilir ve uygulanabilir hale getirmiştir. Redington, çözüm ortakları ile, yapay zeka bağlantılı 3D ürün tasarım çözümleri ile işletmelerin tasarım dünyasını yeniden keşfetmesine olanak sağlar.

ptc

CAD

Bilgisayar destekli grafik-tasarım (Computer-aided design, CAD), bir tasarımın oluşturulmasına, değiştirilmesine, analizine veya optimizasyonuna yardımcı olmak için kullanılan bir yazılım programı. CAD yazılımı, tasarımcının üretkenliğini ve tasarım kalitesini artırmak, dokümantasyon yoluyla iletişimi geliştirmek ve üretim için bir veritabanı oluşturmak için kullanılır. Üç boyutlu ve iki boyutlu tasarımlar için farklı programlar kullanılabilir.

large

PLM – Product Lifecycle Management / Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM), farklı ekiplerin mümkün olan en iyi ürünleri sürekli ve verimli bir şekilde geliştirmelerini sağlayacak şekilde düzenler. PLM, ürün geliştirme yaşam döngüsünün tüm aşamalarını ve tüm kompleks süreçleri başından sonuna kadar yönetmenize yardımcı olur. Bu sistemler tek bir güvenli bilgi kaynağı kullanarak ürün geliştirme süreçlerini optimize edebilir, rekabetçi, düşük maliyetli ve yüksek kalitede ürünler geliştirebilirsiniz.

vision

Augmented Reality (AR) Software

Artırılmış gerçeklik, gerçek dünyadaki materyallerin, bilgisayar tarafından üretilen; ses, görüntü, grafik ve GPS verileriyle zenginleştirilerek meydana getirilen canlı veya dolaylı fiziksel görünümüdür. Cihazların cisim tanıma özelliği kullanılarak ses, fotoğraf, video, grafik veya GPS gibi sanal nesnelerin 3 boyutlu gerçek görüntülerini canlandıran, bu canlandırmaları duyusal veriler sayesinde gerçek dünya ortamı ile birleştirebilen ileri seviye bir teknolojidir.

IOT

Industrial IoT

"IIoT, internete bağlı makinelerden ve bunların ürettiği verileri işleyen ileri analitik platformlarından oluşur. IIoT cihazları küçük çevresel sensörlerden karmaşık robotlara kadar uzanır. Her ne kadar “endüstriyel” sözcüğü depoları, tersaneleri ve fabrikaları çağrıştırsa da, IIoT teknolojileri aralarında tarım, sağlık, finansal hizmetler, perakende ve reklamcılığın da bulunduğu çok farklı endüstriler için ciddi vaatler içermektedir. Nesnelerin İnternetinin bir alt sınıfı olan Endüstriyel Nesnelerin İnterneti, giyilebilir cihazlar, akıllı ev teknolojisi ve sürücüsüz araçlar gibi tüketicilere yönelik uygulamaları da kapsar. İnternet üzerinden veri aktaran ve yazılımla yönetilen sensörlü cihazlar, makineler ve altyapılar her iki konseptin de temelini oluşturur.

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur