Splunk, Türkiye’de LinkPlus İle Büyüyecek

06.07.2017

Linkplus, her sektörden firmaya katma değer sağlayabilen Splunk ürün portföyünü iş ortakları kanalı ile yaygınlaştırmaya hazırlanıyor.

splunk On-Call

Linkplus bünyesinde Splunk İş Birimi Yöneticisi olarak görev yapan Volkan Nalcı, ‘‘Splunk, dünyada çok hızlı büyüyen bir şirket ve Türkiye’de yüksek bir potansiyel barındırıyor. Bu potansiyeli görüp yatırım yapacak iş ortaklarımızın kısa sürede geri dönüş almalarını bekliyoruz.’’ şeklinde konuştu.

Katma Değerli Distribütörlük Anlayışı Splunk İle Buluşuyor

Linkplus, 20 yılı aşkın süredir başarı ile sürdürdüğü katma değerli distribütörlük anlayışını yeni markalar ile güçlendirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz Eylül ayında imzalanan anlaşma sonucunda ise dünyada önde gelen veri platformlarından olan Splunk markasının Türkiye’deki tek yetkili dağıtıcısı oldu.

Splunk, tüm sektörlerde kullanılabilecek ve önemli faydalar sağlayabilecek bir çözüm; Türkiye’de ise önemli referansları bulunuyor. Linkplus, iş ortakları ile birlikte bu referansların sayısını artırmayı hedefliyor.
 

Splunk Hakkında

Splunk; makineler tarafından üretilen büyük verinin aranması, izlenmesi ve analiz edilmesi için yazılım üreten bir teknoloji şirketidir. Genel merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde, California’nın San Francisco kentinde bulunmaktadır. Splunk 2016 yılı ilk çeyrek verilerine göre dünya çapında 10.000’den fazla firma tarafından kullanılmaktadır.