LinkPlus ve Veritas İş Ortakları Lansmanı Gerçekleşti

30.11.2018

LinkPlus ve Veritas iş ortakları lansmanı, 17 farklı iş ortağı ve 46 kişinin katılımı ile tamamlandı

veritas

20 Kasım 2018 Feriye/Ortaköy'de gerçekleşen LinkPlus ve Veritas iş ortakları lansmanı, 17 farklı iş ortağı ve 46 kişinin katılımı ile tamamlandı.

Bilişim alanındaki güçlü distribütorlükleri ile öne çıkan LinkPlus, global pazarın önde gelen kurumlarına veri koruma, yedekleme ve veri güvenliği gibi alanlarda hizmetler sunan Veritas ile Türkiye'deki bilişim pazarına önemli katkılar sunmayı hedefliyor. 

LinkPlus ile gerçekleştirdikleri işbirliği hakkında konuşan Veritas Türkiye Kanal Satış Müdürü Bahadır Öztürk: “Veritas olarak Türkiye operasyonlarımız çerçevesinde 3 yıldır yürüttüğümüz başarılı çalışmalarla yakaladığımız büyüme potansiyelimizi devam ettirmek ve ileriye taşımak için daha da güçlü bir kanal ekosistemi oluşturmak istiyorduk. Bu doğrultuda mevcut kanal ekosistemimize yeni iş modellerine sahip, farklı sektörlerle temas eden iş ortaklarını dahil etmek hedefiyle LinkPlus’la distribütörlük anlaşmasına imza attık. Bu iş birliğiyle Türkiye’de daha büyük işlere imza atacağımızı düşünüyoruz. Gelişmiş kanal ekosistemi ve sektör tecrübesiyle LinkPlus, bu alanda çok önemli bir rol oynayacak. ” dedi.

Veritas işbirliği ile Türkiye’deki bulut pazarını daha da büyüteceklerini ifade eden LinkPlus İş Birimi Direktörü Cenk Soyluoğlu ise: “Veritas ile oluşturduğumuz güçlü sinerjinin itici bir güç yaratarak Türkiye bilişim pazarına değer kazandıracağına inanıyoruz. Veritas’ın veri yedekleme, veri yönetimi ve bulut çözümlerinin, LinkPlus iş ortakları için güçlü bir çözüm olacağını ve katma değerli dağıtım modeliyle pazarda önemli bir yer tutacağını  düşünüyoruz. Bahadır Bey’in söylediği gibi Veritas son 3 senedir özellikle kurumsal müşteriler ve projelerde çok büyük başarılara imza atıyor. Veritas’ın bu başarısını iş ortaklarımızın da destek ve çabasıyla daha fazla sayıda kuruma ulaştırmayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.