Fidye Yazılım Tehditlerine Karşı Veritas Ransomware Protection İle Korunun!

NetBackup sanallaştırılmış ve bulut-tabanlı kurulumlar için, geleneksel yedekleme uygulamalarının sunabileceğinin çok daha ötesinde, devrim niteliğinde özellikler sunar.

veritas icon

Veritas Netbackup

Kurumsal veri yedekleme ve veri kurtarma yazılımlarında uzun zamandır pazar lideri olan Veritas NetBackup, en kompleks ve en büyük çoklu-bulut platformlarını ve veri merkezi ortamlarını korumak için oluşturulmuştur. NetBackup sanallaştırılmış ve bulut-tabanlı kurulumlar için, geleneksel yedekleme uygulamalarının sunabileceğinin çok daha ötesinde, devrim niteliğinde özellikler sunar. Veri yedeklemenin karmaşıklığını ortadan kaldırır ve riski sınırlandırır. Depolama maliyetlerini azaltmak için uygun şekilde ölçeklendirme yapar. Verileri tek bir birleştirilmiş çözümle korur.

 

Tüm veri varlıklarınızı korumak için tek ve bütünleşik bir veri koruma çözümü olan NetBackup, günümüzde şirketlerde kullanılan neredeyse tüm yaygın sunucu, depolama, sanallaştırma, veri tabanı, uygulama ve bulut platformlarını destekler.

NetBackup güvenilirlik ve performansı arttırmak için yedeklemeden bulut depolamaya kadar veri teknolojilerinin her noktasına kolaylıkla entegre olur.

Esnek, üç katmanlı mimari üzerine yapılandırılmış yüksek performans, akıllı otomasyon ve merkezi yönetim NetBackup’ın, modern kurumlardaki sürekli değişen ihtiyaçlara kolaylıkla adapte olmasını sağlar.

Veritas Ransomware Protection İle Tanışın!

Kurumsal bilgi teknolojilerinin özelliklerinden bir tanesi de çok yönlü olmasıdır. Birçok platform, uygulama ve altyapı bileşeni genellikle kurumun büyümesiyle birlikte artış gösterir. NetBackup, birçok ortamı destekler ve tüm veri koruma stratejinizi birleştirmek için altyapı teknolojilerinizin her katmanıyla entegrasyon sağlar.

• Bulut Platformları – NetBackup, bulut ortamlarında (AWS, Azure ve Google Cloud Platform) sağlanan anlık kopya teknolojisinden yararlanarak, bulut ortamlardaki iş yüklerinin yedekleme ve kurtarma operasyonlarını destekler.

• Büyük Veri Sistemleri – NetBackup Paralel Veri Akışı özelliği sayesinde, Hadoop ve HBase gibi büyük, dağıtık, yatayda büyüyen sistemlerden, aynı anda veri akışı sağlanarak çok daha hızlı bir şekilde koruma altına alınabilir.

• İşletim Sistemleri – NetBackup, Microsoft Windows®, Linux® ve UNIX® dosyaları da dahil olmak üzere çok sayıda sunucu işletim sistemi versiyonuyla entegrasyona sahiptir.

• Veri tabanları ve Uygulamalar – NetBackup, IBM DB2, Microsoft Exchange Server, Microsoft SQL Server®, MySQL™, Oracle®, SAP® ve diğer birçok ilişkisel veri tabanı ve uygulama platformuyla entegrasyona sahiptir.

• Depolama Sistemleri – NetBackup, Dell EMC®, HDS, HPE, IBM®, NetApp®, Pure Storage ve diğer birçok üreticinin sağladığı anlık kopya,replikasyon ve NDMP özellikleriyle entegre olarak verinizi depolama sistemi seviyesinde korur.

Ücretsiz Demoya
Hemen Başvur

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. "Gönder" butonuna basarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni'ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.