PTC İş Ortakları Arasında Yerinizi Alın!

Endüstriyel Üretim Otomasyonunda Lider Çözümler Sunan PTC Ürünlerini Portföyünüze Katmak için Redington İş Ortağı Olmanız Yeterli. Formu Doldurun, Hemen Başvurun, Sizi Arayalım.

ptc partner ikonlar

PTC ile Şirketinize Değer Katın!

PTC teknolojisi, endüstriyel şirketlerin kendileri, müşterileri ve dünya için değer yaratmalarına yardımcı olur. PTC, müşterilerinin işlerini büyütmelerine ve dijital dönüşümde global lider konumuna gelmelerine yardımcı olmak için benzersiz bir pozisyona sahiptir. Tüm çalışma alanları için optimize edilen teknolojilerle global üreticilerin ve müşterilerinin çifte dijital etki yaratmalarını mümkün kılar.  Artırılmış Gerçeklik, Endüstriyel IoT, PLM ve CAD çözümlerinin bir kombinasyonunu sunan PTC teknolojisi, müşterilerinin etkileyici sonuçlar elde etmesine yardımcı olur.

Ürün Portföyümüzle Tanışmaya Hazır mısınız?

AR

IIOT

PLM

CAD

Vuforia Instruct

ThingWorx Industrial IoT Platforms

Windchill

Creo

Vuforia Studio

Thingwork Kepware Server

Thingwork Navigate

Creo Elements / Direct

Vuforia Chalk

Thingwork Manufacturing App

Flexplm

Onshape

Vuforia Expert Capture

Kepware

Arena Solutions

 

Vuforia Engine

 

Creo View

 

Vuforia Work Instructions

 

 

 

 

Üretim teknolojilerine yeni bir bakış açısı getiren PTC, Artırılmış Gerçeklik, Endüstriyel IoT, PLM ve CAD çözümlerinin bir kombinasyonunu sunar ve müşterilerinin etkileyici sonuçlar elde etmesine yardımcı olur. Gelin siz de Redington Türkiye’nin sağladığı benzersiz fırsatlar ile PTC teknolojisini müşterilerinizle buluşturun, hem şirketiniz hem servis sağladığınız markalarınız için rekabet avantajı sağlayın ve büyümenin bir parçası olun. 

Ücretsiz Demoya
Hemen Başvur

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. "Gönder" butonuna basarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni'ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.