Eviden, veri odaklı, güvenilir ve sürdürülebilir dijital dönüşümde yeni nesil bir teknoloji lideridir.
Gelişmiş bilişim, güvenlik, yapay zeka, bulut ve dijital platformlarda dünya çapında önde gelen konumları ve patentli teknolojilerden oluşan güçlü bir portföyü ile her sektörde derin uzmanlık sağlar ve 47'den fazla ülkede hizmet verir.

47.000 dünya çapında yetenekli çalışanı bir araya getiren Eviden, veri ve teknolojinin imkanlarını dijital süreklilik boyunca, şimdi ve gelecek nesiller için genişletir. Eviden, yıllık 5 milyar €'nun üzerinde gelire sahip bir Atos Grubu şirketidir.              
                
                

Advanced Computing

HPC, HPCaaS, Kuantum bilişim, Edge & İş bilişimi ve yapay zeka çözümleri, yeni nesil bilişimin potansiyelini artırır. Verileri güvenli bir şekilde uçta, bulutta ve veri merkezlerinde yakalayın, hesaplayın ve analiz edin.

Ürün Portföyü

BullSequana AI

Her bir model, müşterilerin belirli kullanım durumlarına, bütçelerine ve işletme büyüklüklerine bağlı olarak farklı düzeylerde performans, ölçeklenebilirlik ve esneklik sunar. Bu kullanım durumları arasında Edge'de AI modellerinin çıkarımı, kurumsal veri merkezlerinde mevcut modellerin ince ayarı veya AI süper bilgisayarlarıyla temel modellerin eğitimi bulunur.

BullSequana AI 1200H

BullSequana AI 1200H, en zorlu Büyük Dil Modelleri (LLM'ler) ve karmaşık sistem modelleme iş yüklerini desteklemek için tasarlanmış güçlü, kurumsal düzeyde bir süper bilgisayardır.

BullSequana AI 800

BullSequana AI 800, büyük bellekli CPU ölçeklenebilirlik performansına sahiptir.

BullSequana AI 600

BullSequana AI 600, hava ve hibrit soğutmalı sunuculardan oluşan tam bir seridir.

BullSequana AI 200

AI/ML ve video hızlandırılmış iş yüklerinde optimum performans için tasarlanmış sınırsız ölçeklenebilir işlem yeteneklerine sahiptir. Özel ve hibrit bulut ortamlarında kullanılabilir.

BullSequana AI 100

En son NVIDIA GPU'ları tarafından desteklenen, lider AI sonuç üretimi ve eğitim yeteneklerine sahip güçlü uç sunucu grubudur. 

Business Computing

İşletmenizi, veri odaklı uygulamalar (SAP HANA ve Oracle sertifikalı) ve bütünleşik platformlar için ölçeklenebilir ve esnek kurumsal sistem portföyü sunan Eviden'in yüksek performanslı sunucuları ile güçlendirin. VMware ortamı için optimize edilmiş dengeli bir hiper bütünleşik altyapı (HCI) ile işletmenizi devrim niteliğinde bir seviyeye taşıyın. Kullanıma hazır altyapı ve özel süreçler ile pazara daha hızlı ulaşmak için endüstriyelleşme hizmetlerimizden yararlanın.

Ürün Portföyü

BullSequana SH

4. Nesil Intel® Xeon® Scalable İşlemciler ile BullSequana SH, iş açısından kritik güvenlik, ölçeklenebilirlik, güvenilirlik ve verimlilik sunar.

BullSequana SA

BullSequana SA, VMware ortamı için optimize edilmiş dengeli bir hiper birleşik altyapı (HCI) sağlar.

BullSequana M

BullSequana M ile, Eviden müşterileri uygulamaları için eşsiz işlevselliğe sahip ana bilgisayar sınıfı sunuculara erişebilirler.

Escala

Veritabanı ve iş kritik uygulamaları desteklemek üzere tasarlanan Escala, en iyi sınıf kurumsal güvenilirlik, kullanılabilirlik ve hizmet sunma özelliklerine sahiptir.

Edge Computing

Ürün Portföyü

BullSequana EXD

Bu güçlü Edge sunucu, AI sonuç üretimi için en son Nvidia GPU'ları destekler ve esnek kurulum seçeneklerine sahiptir.

BullSequana EXR

Yüksek yoğunluklu veri merkezleri için tasarlanmış bu Edge sunucular, AI sonuç üretimi için en son Nvidia GPU serisini desteklerler. Ayrıca esnek disk seçeneklerine sahiptir.

BullSequana Edge

Karmaşık ve büyük video akışı analitiği ve AI hızlandırması için tasarlanan BullSequana Edge, yüksek performanslı esnek dağıtım sunar.

Computer Vision

Ürün Portföyü

CVP AI

CVP AI, gerçek zamanlı nesne takibi, gelişmiş yapay zeka izleyicileri ve hassas meta verilerle kesintisiz gözetim sağlar. Ipsotek'in patentli Senaryo Bazlı Kural Motoru, etkinlikleri insan gibi analiz ederek, bağlamı dikkate alan verimli yanıtlar ve güvenilir alarm tetikleyicileri sağlar.

CVP Face Recognition (FR)

CVP FR, kamu ve özel sektörde güvenlik ve verimliliği artırmak için optimize edilmiş son derece gelişmiş bir yüz tanıma motorudur. Son teknoloji algoritmaları ve ileri makine öğrenme teknikleri kullanarak bireylerin doğru tanımlanmasını ve kimlik doğrulamasını sağlar. Sorunsuz entegrasyon yetenekleri ve güçlü performansıyla, CVP FR, biyometrik güvenlik çözümleri için yeni bir standart belirler ve dünya çapındaki kuruluşlara eşsiz güvenilirlik ve huzur sağlar.

CVP Forensics

CVP Forensics, CVP AI, CVP FR ve CVP LPR'dan gelen meta verilerini bir araya getirerek adli incelemeleri hızlandıran etkili bir araştırma aracıdır. Farklı kaynaklardan gelen verileri birleştirerek, bireyler, araçlar ve olaylar için aramaları hızlandırır ve adli incelemeler için gereken zamanı önemli ölçüde azaltırken aynı zamanda etkinliğini artırır. 

CVP LPR

CVP LPR (Plaka Tanıma), son teknoloji yapay zeka teknolojisiyle desteklenen gelişmiş bir çözümdür. Doğru plaka tespiti, sorunsuz araç takibi, izleme listeleriyle entegrasyon ve IP kameralarla sorunsuz uyumluluk sağlar.

VISense

VISense, gerçek zamanlı yüz tanıma yeteneklerini akıllı gözlüklere entegre eden devrim niteliğinde bir artırılmış gerçeklik güvenlik çözümü sunar. İzleme listesi tespiti ve görüşte uyarı ekranı ile, VISense kullanıcının deneyimini rahatsız etmeden sorunsuz gözetim sağlar ve tasarımındaki müdahalesizliğiyle güvenlik protokollerini devrimleştirir. Ayrıca, akıllı gözlüklerde yüz tanıma teknolojisinden faydalanarak, VISense sizi takip eder, birden fazla alanda kapsama sağlar ve gittiğiniz her yerde güvenliği artırır. 

CVP Investigation

CVP Investigation, Ipsotek'in patentli Etiket ve Takip teknolojisini kullanarak, araştırma çözümlerinin öncüsü konumundadır. Bu yenilikçi özellik, hem örtüşen hem de örtüşmeyen CCTV kamera ağları boyunca bireylerin ve araçların gerçek zamanlı izlenmesini sorunsuz bir şekilde sağlar, gözetim operasyonlarında eşsiz hassasiyet ve verimlilik sunar.

Digital Security

Eviden için dijital güvenlik, öncelikle varlıkları korumak, günlük hayatımızın işleyişini korumak için hem dijital hem de fiziksel yöntemlerle gereken faaliyetleri içerir. Dijital güvenlik, ekonomi, toplum ve kritik altyapı için hayati öneme sahip dirençli sistemlerin oluşturulmasını da içerir. Kritik sistemleri ve hassas bilgileri korumak için kapsamlı, uçtan uca bir yaklaşım gereklidir. Eviden'in Dijital Güvenlik portföyü, mantıksal ve fiziksel korumayı birleştirerek, güvenliği ve gizliliği en çok önemli olduğu yerlerde sağlar.

Ürün Portföyü

Data Encryption TRUSTWAY

Trustway, kriptografi alanında lider bir kuruluş olup, PQC, homomorfik şifreleme ve blockchain kriptografisi gibi alanlarda önemli bir rol oynamaktadır. 20 yıldan fazla deneyime sahip olan Trustway, güvenli veri şifreleme ürünlerini Avrupa'da üretmektedir ve en yüksek uluslararası standartlara ve sertifikalara uygunluk göstermektedir. Bunlar, donanım güvenlik modülleri, IP şifreleyiciler, anahtar yönetim sistemleri ve özel ürünler ve çalışmalar için güçlü Ar-Ge yeteneklerini içerir.   

Identity and Access Management EVIDIAN

Evidian IAM ürünleri, kuruluşlar içinde kullanıcı kimlikleri ve erişim hakları üzerinde kapsamlı bir kontrol sağlar. Kullanıcı tahsisini, yaşam döngüsünü ve kendi kendine hizmet yeteneklerini verimli bir şekilde yönetmeyi sağlarlar. Çok faktörlü kimlik doğrulama da dahil olmak üzere güçlü kimlik doğrulama mekanizmalarıyla, Evidian IAM güvenli kullanıcı doğrulamasını sağlar. Erişim yönetimini kolaylaştırarak, kuruluşların ayrıntılı erişim kontrollerini tanımlamasına ve uygulamasına, izinleri yönetmesine ve dinamik ayarlamaları etkinleştirmesine olanak tanır. Evidian IAM ürünleri, tek oturum açma işlevselliği ile güvenliği arttırır ve kullanıcı deneyimini iyileştirir ve kuruluşların uyumluluk gereksinimlerini etkin bir şekilde karşılamalarına yardımcı olur.   

Digital Identity IDNOMIC

Cryptovision ve IDnomic ürünleri, kamu kurumları ve özel işletmeler için dijital kimliklerin oluşturulmasını ve korunmasını sağlar. Güvenli dijital kimlikler, birçok uygulamaya sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir ve akıllı kartlar dahil olmak üzere çeşitli platformlarda ve donanım belirteçlerinde kullanılabilir.

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur