200.000'den fazla küresel müşteri, çalışanlarını, verilerini ve uygulamalarını birçok farklı tehdide karşı korumak için Barracuda'ya güveniyor. Barracuda, e-posta koruması, uygulama koruması, ağ koruması ve veri koruması için basit, kapsamlı ve uygun fiyatlı çözümler sunar. Yarının güvenlik teknolojisini bugünden sunmak için sürekli yenilikler yapmaktayız.

E-posta Koruması

E-posta ağ girişi savunmalarını, API tabanlı gelen kutusu savunmasını ve web güvenliğini birleştirerek saldırıların geçmesini önleyin.

Ürün Portföyü

E-mail Protection

E-posta saldırıları giderek daha karmaşık ve tehlikeli hale geliyor ve Barracuda 13 e-posta tehdit türünün tümüne karşı koruma sağlıyor. Barracuda E-posta Koruması, en yüksek düzeyde tehdit algılama doğruluğu sağlamak için makine öğreniminden yararlanır. Tüm e-posta tehdit türlerine karşı korunun, yanlış pozitifleri azaltın ve üstün e-posta algılama etkinliği ile güvenli bir iletişim ortamı sağlayın.

E-mail Threat Scanner

Microsoft 365 kullanan kurumların %98'inin posta kutularında tehlikeli e-postalar bulunuyor. Barracuda Email Threat Scanner, kurumların e-posta ortamlarında 10 milyondan fazla spear phishing saldırısı tespit etti. Spear phishing ve alan adı sahtekarlığı kuruluşunuzu riske atar. Yapay zeka ve Microsoft 365 ile API entegrasyonunu kullanan Barracuda Email Threat Scanner, hangi çalışanlarınızın saldırganlar tarafından en çok hedef alındığını belirler. 16.000'den fazla kuruluş bu taramayı çalıştırdı ve gelen kutularındaki gelişmiş tehditleri keşfetti. %100 ücretsizdir ve taramanızı başlattıktan sonra dakikalar içinde sonuçları görmeye başlayacaksınız.

E-mail Security Gateway

Barracuda Email Security Gateway ile gelen kötü amaçlı yazılım, spam, kimlik avı ve Hizmet Engeli saldırılarına karşı korumasını ve iş verimliliğinin e-posta sistemi üzerinden yapılan saldırılardan etkilenmemesini sağlar. Güçlü ve özelleştirilebilir politikalar, gelen e-posta mesajlarını yöneten daha ayrıntılı gerekliliklerin uygulanmasını sağlar. Barracuda Email Security Gateway'in tamamlayıcısı olarak, gerçek zamanlı kimlik avı ve siber dolandırıcılık savunması için bulut üzerinden sunulan bir yapay zeka çözümü olan Barracuda Sentinel'e göz atın.

Message Archiver

Barracuda Message Archiver, e-posta depolama gereksinimlerini azaltmak ve şimdiye kadar gönderilen veya alınan tüm e-postalara mobil veya masaüstü erişimi ile kullanıcı verimliliğini artırmak isteyen kuruluşlar için idealdir. Bulut bağlantılı cihaz, bilgileri ikincil bir depolama katmanı olarak buluta taşımak için Barracuda Cloud'u kullanır. Ayrıca Barracuda Message Archiver, e-keşif ve uyumluluk için güçlü olduğu kadar basit bir platform da sağlıyor.

Uygulama Koruması

Veri saldırılarının yarısından fazlası web uygulamalarına veya API'lere yapılan saldırılarla başlar. Siz de web uygulamalarınızı ve API'lerinizi kapsamlı tek bir platformla koruyun.

Ürün Portföyü

Application Protection

Barracuda Application Protection, eksiksiz uygulama güvenliği sağlamak için kapsamlı bir dizi birlikte çalışabilir yeteneği bir araya getiren entegre bir platformdur. Tam Web Uygulaması ve API Koruması (WAAP) işlevselliğini, uygulamalarınızı günümüzün çoğalan tehditlerine karşı koruyan eksiksiz bir dizi gelişmiş güvenlik hizmeti ve çözümü ile birleştirin. Uygulamalarınız ister şirket içinde, ister bulutta veya hibrit olarak dağıtılsın, Barracuda Uygulama Koruması onları güvenli ve kullanılabilir tutmayı kolaylaştırır.

WAF-as-a-Service

Barracuda WAF-as-a-Service, 3 adımlı dağıtım sihirbazı, önceden oluşturulmuş şablonlar, gezinmesi kolay kullanıcı arayüzü ve sınırsız kural kümesi ile benzersiz bir basitlik sağlar.Barracuda WAF-as-a-Service tüm uygulamalarınızın güvenliğini sağlamaya hazırdır. Ölçeklenebilirlik ve kullanılabilirlik ihtiyaçlarını her zaman karşılamak için Azure'un kapsamlı küresel varlığından ve kaynak esnekliğinden yararlanır. Barracuda WAF-as-a-Service, uygulamalarınızı kesintilerden korumak ve kesintisiz kullanılabilirlik sağlamak için tam kapsamlı L3-L7 DDoS koruması (hacimsel ve uygulama) içerir.

Web Application Firewall

Hızlı ve kolay bir şekilde dağıtın ve yapılandırın - dik bir öğrenme eğrisi veya alınması gereken karmaşık sertifikalar yok. Ölçülmemiş DDoS koruması dahil Tam Rest API'si sayesinde yeni veya güncellenmiş uygulamaları hızlı bir şekilde geliştirin ve dağıtın. Güvenlik, kontrol ve gönül rahatlığı sağlamak için bulutta yerel hizmetlerle sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Load Balancer ADC

Son derece zorlu kurumsal ağlar, sürekli genişleyen izinsiz girişler ve saldırılar listesine karşı koruma sağlarken uygulama yük dengesini ve performansını optimize eden tam özellikli uygulama dağıtım denetleyicisi gerektirir. Barracuda Load Balancer ADC, Uygulama Güvenliği Yetenekleri sağlarken Uygulama Kullanılabilirliği, Hızlanma ve Kontrol sağlayan bir Güvenli Uygulama Dağıtım Denetleyicisidir. Donanım, sanal ve bulut örneklerinde mevcut olan Barracuda Load Balancer ADC, SSL Offloading ve Uygulama Hızlandırma ile gelişmiş Layer 4 ve Layer 7 yük dengesi sağlar. Yerleşik Küresel Sunucu Yük Dengeleme (GSLB) modülü, uygulamalarınızı coğrafi olarak dağınık birden fazla konuma dağıtmanıza olanak tanır. Uygulama Güvenliği modülü, Veri Kaybını Önleme için giden trafiği izlerken, OWASP Top 10 ve Uygulama DDoS saldırılarına karşı da dahil olmak üzere kapsamlı web uygulaması koruması sağlar.

Vulnerability Manager

Web sitenizdeki ve diğer kamuya açık uygulamalarınızdaki güvenlik açıkları, ticari faaliyetlerinizi sekteye uğratan ve müşteri güvenini aşındıran maliyeti yüksek veri ihlallerine yol açabilir. Bir web sitesini çökertmenin, verilerinizi ele geçirmenin ve ağınıza malware sokmanın yüzlerce yolu vardır. Aslında, web sitelerinin yüzde 80'inden fazlası işletmeleri ve verileri riske atan güvenlik açıklarına sahiptir. Barracuda Vulnerability Manager, siteleri ve uygulamaları tek bir tıklamayla tarayan ücretsiz bir hizmettir. Sadece web sitenizin URL'sini girin ve kısa süre içinde keşfedilen tüm güvenlik açıklarını detaylandıran bir rapor alacaksınız. Daha sonra sorunları kendiniz ele alabilir veya raporu bir Barracuda Web Uygulaması Güvenlik Duvarı çözümüne yükleyebilirsiniz ve bunları otomatik olarak düzeltmek için Güvenlik Açığı Düzeltme Hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Ağ Koruması

Kuruluşların %84'ü son 12 ay içinde bir ağ saldırısının doğrudan sonucu olarak güvenlik ihlaline uğruyor. Barracuda Network Protection'ın gücü ile altyapınızı güvence altına alın ve birbirine bağlayın.

Ürün Portföyü

SecureEdge

Secure Access Service Edge (SASE), ağ koruması ve erişiminin geleceğidir.Barracuda SecureEdge, karmaşıklığı azaltan ve her zaman/her yerde güvenlik ve her yerde bulunan veri ve uygulamalara erişim sağlayan bir SASE platformudur. SecureEdge uygun fiyatlıdır, kurulumu ve yönetimi kolaydır. Barracuda'nın bulut öncelikli SASE platformu, işletmelerin herhangi bir cihazdan, herhangi bir zamanda, herhangi bir yerden verilere erişimi kontrol etmesini sağlar ve bulutta, şubede veya cihazda güvenlik denetimi ve politika uygulamasına izin verir. Barracuda SecureEdge, Zero Trust Network Access (ZTNA), Firewall-as-a-Service, web güvenliği ve Secure SD-WAN ile tam entegre ofis bağlantısı dahil olmak üzere kurumsal düzeyde güvenlik sunar.

CLOUDGEN FIREWALL

Bulut için yerleşik güvenlik duvarını kullanarak şirket içi ve çoklu bulut dağıtımı için kapsamlı koruma elde edin. Sorunsuz, bulutta sunulan Gelişmiş Tehdit Koruması, sıfırıncı gün ve fidye yazılımı saldırıları dahil olmak üzere gelişmiş tehditleri algılar ve engeller. Milyonlarca veri toplama noktasından beslenen küresel bir tehdit istihbarat ağının yardımıyla en yeni tehditlere karşı hızlı koruma elde edin.

CLOUDGEN ACCESS

Sıfır Güven Erişimi ile ihlal risklerini azaltın. Saldırı alanını azaltmak için kullanıcı ve cihaz kimliğinin ve güveninin sürekli olarak doğrulanmasını sağlayın. Entegre web güvenliği işlevselliği ile kötü niyetli, uygunsuz ve verimsiz web gezintilerini durdurun. Geleneksel VPN teknolojisine kıyasla kolaylaştırılmış erişim, artırılmış güvenlik ve yükseltilmiş performans ile çalışanlarınızı güçlendirin.
 

FIREWALL INSIGHTS

İhlallerin gerçekleştikten sonra hızlı bir şekilde tespit edilememesi ciddi bir zorluktur. Mevzuata uygunluğu ve veri güvenliğini sağlayın. GDPR/KVKK uyumluluğunu göstermek için gerçek zamanlı izleme ve özelleştirilebilir raporlama kullanın. Gerçek zamanlı izleme ile ağ performansını en üst düzeye çıkarın. Özelleştirilebilir panolarla gecikme süresi ve bant genişliği gibi önemli ölçümleri takip edin.

WEB SECURITY AND FILTERING

Barracuda Web Security Gateway, kuruluşların web kaynaklı malware ve virüslere, kullanıcı verimliliği kaybına ve yanlış kullanılan bant genişliğine maruz kalmadan çevrimiçi uygulamalardan ve araçlardan yararlanmasını sağlar. Web güvenliği ve yönetimi için kapsamlı bir çözüm olarak, ödüllü casus yazılım, malware ve virüs korumasını güçlü bir politika ve raporlama motoru ile birleştirir. Gelişmiş özellikler, kuruluşların sosyal ağ düzenlemesi, uzaktan filtreleme ve SSL şifreli trafiğe görünürlük gibi yeni ortaya çıkan gereksinimlere uyum sağlamasını sağlar.

CONTENT SHIELD

Yerel ve uzak kullanıcıları malware web sitelerine erişimden koruyun.Granüler erişim politikaları ile verimsiz veya uygunsuz web gezintilerini durdurun.Yüklenecek herhangi bir istemci yazılımı olmaksızın dakikalar içinde başlayın.

FIREWALL CONTROL CENTER

Karmaşıklığı ortadan kaldırmak ve birden fazla ağda tam kontrol elde etmek için gelişmiş merkezi yönetim özelliklerini kullanın.Sınırlı BT kaynaklarıyla geniş çapta dağılmış ağ altyapılarında yeni lokasyonlar kurmanın zorluklarının üstesinden gelin.Güvenlik duvarı otomasyonu ile ağ güvenliği riskini azaltın. Ağ güvenliği politikası yönetimini otomatikleştirin ve ağ ortamlarınızda kontrolü ve görünürlüğü artırın.

SECURE CONNECTOR

Kuruluşlar kaliteyi korumak, teknolojiyi güvence altına almak ve kaynakları optimize etmek için IoT'yi kullanıyor. IoT'nin benimsenmesi verimlilik ve üretkenliğin artmasına yol açıyor. Uç bilişim, yapay zeka, bulut analitiği ve iş mantığının uç cihazlara taşınmasını sağlar.

Veri Koruması

Siber saldırılar, doğal afetler ve beşeri hatalar verileri yok edebilir veya uzun süreler boyunca erişilemez hale getirebilir. Kesinti süresini en aza indirmek ve veri kaybını önlemek için kritik verilerinizi nerede bulunursa bulunsun koruyun.

Ürün Portföyü

BACKUP

Saldırganların verilerinizi rehin almasına izin vermeyin. Barracuda ile verilerinizi kurtarmak, kötü amaçlı yazılımı ortadan kaldırmak, saldırgan tarafından şifrelenmiş dosyaları silmek ve değerli verilerinizin düzgün bir kopyasını geri yüklemek kadar basittir. Verilerinizi ve fiziksel veya sanal sunucularınızı fidye yazılımından, olağanüstü durumdan veya kasıtlı ya da kazara veri kaybından hızlı bir şekilde kurtarın.

CLOUD-TO-CLOUD BACKUP

Teams, Exchange, SharePoint ve OneDrive verilerinizi yedekleyin ve gelişmiş arama ile tam olarak istediğiniz verileri hızlı ve kolay bir şekilde bulup kurtarın.

DATA INSPECTOR

Veri risklerini saniyeler içinde belirleyin ve düzeltin. Donanım veya yazılım olmadan kolay ve sezgisel veri güvenliği yönetiminin keyfini çıkarın. Mevzuat uyumluluğunu destekleyin. Ağır yasal para cezası risklerini azaltmak için mevcut ve yeni hassas verileri bulun. Kapsamlı tarama günlüğü ve denetim günlüğü, uyumluluğu korumayı kolaylaştırır. SharePoint ve OneDrive'daki kötü amaçlı yazılımları tespit edin ve düzeltin. Yanlışlıkla etkinleştirme riski olmadan malware'i kaynağında bulun ve düzeltin.

Yönetilebilir XDR

Hiçbir şirket dünya çapındaki siber güvenlik alanında yetenek sıkıntısından muaf değildir. Güvenlik ekibinizi ödün vermeden kapsamlı bir hizmet olarak siber güvenlik ile güçlendirin.

Ürün Portföyü

Yönetilebilir XDR

Güvenilir iş ortağınız olarak Barracuda Managed XDR ile temel siber güvenlik temizliğini uygulayın.
Sürekli gelişen siber tehdit ortamı, işletmelerin sıfırıncı gün güvenlik açıkları, tedarik zinciri saldırıları ve diğerleri dahil olmak üzere karmaşık siber saldırılara dayanabilecek güçlü bir güvenlik duruşu oluşturmasını gerektirir. Siber güvenlik yolculuğunuzda iş ortağınız olarak Barracuda Managed XDR ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu insanlar, süreçler ve teknoloji ile temel siber güvenlik temizliğini sürdürün

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur