Commvault'un sektör lideri platformu, kapsamlı veri koruması, proaktif veri savunması, gelişmiş fidye yazılımı koruması ve tüm verileriniz için tek bir görünüm sunan tek çözüm olarak yeni nesil veri korumasını yeniden tanımlıyor.

Commvault Data Protection Platform

Organizasyonların performans ve uyumluluk ihtiyaçlarını karşılarken bulutta, SaaS'ta ve şirket içinde verileri güvence altına almak, savunmak ve kurtarmak için özel olarak tasarlanmış tek kapsamlı veri koruma platformuyla modern veri korumasını yeniden şekillendiriyoruz.

Ürün Portföyü

Auto Recovery

Commvault® Auto Recovery, siber tehditler ve diğer olağanüstü durumlarda kurtarma süresini azaltmak için çok katmanlı veri koruması aracılığıyla otomatik proaktif siber kurtarma sağlar. Neredeyse gerçek zamanlı RTO ve dakikaların altında RPO'lar ile Auto Recovery, iş sürekliliği için bulut, şirket içi ve SaaS iş yüklerindeki veri tehditlerinin etkisini en aza indirir.

Backup & Recovery

Commvault Backup & Recovery, şirket içi ve buluttaki tüm iş yüklerinin eksiksiz yedeklenmesini ve kurtarılmasını sağlayan kurumsal veri yedekleme ve kurtarma yazılımıdır.
 

eDiscovery & Compliance

Commvault eDiscovery & Compliance, şirketlerin yasal, düzenleyici ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı olmak için elektronik olarak depolanan bilgileri (ESI) hızlı bir şekilde toplama yoluyla eDiscovery amaçları için ölçeklenebilir bir veri toplama çözümü sunar.
 

HyperScale X

Commvault HyperScale X, hibrit bulutun benimsenmesini hızlandırır, gerektiğinde ölçeklendirir ve veri iş yüklerini tek bir kullanışlı platformdan yönetir.
 

Risk Analysis

Commvault Risk Analizi ile kuruluşlar, tüm altyapılarındaki hassas verileri kolaylıkla güvence altına alabilir ve savunabilirler. Akıllı proaktif veri yönetimi stratejileriyle maliyet tasarrufu sağlarken, kolaylıkla işbirliği yapmak ve olası veri sızıntılarını azaltmak için hassas verileri kolayca tanımlamak ve kategorize etmek üzere veri risklerine ilişkin görünürlük elde ederler.
 

Complete Data Protection (B&R and Auto Recovery)

Commvault® Complete Data Protection, şirket içi, genel bulut ve hibrit çoklu bulut ortamlarındaki tüm iş yükleriniz için yedekleme, arşivleme, replikasyon, acil durum kurtarma ve Built-in Ransomware koruması dahil olmak üzere ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.

Threat Scan

Operasyon ekipleri, Commvault Tehdit Taraması'ndan yararlanarak, kurtarma sırasında yeniden bulaşmayı önlemek için kötü amaçlı yazılım tehditlerini proaktif olarak belirleyerek kontrolü ele alabilir ve yedekleme verilerini savunabilir. Tehdit Taraması, şifrelenmiş veya bozulmuş dosyaları bulmak için yedekleme verilerini analiz ederek kullanıcıların verilerinin güvenilir sürümlerini hızlı bir şekilde kurtarmasını sağlar.
 

Metallic Active Directory Backup

Metallic Active Directory Backup, Metallic aboneliğinize dahil olan eksiksiz bir kimlik ve erişim yönetimi korumasıdır. Microsoft AD ve Azure AD verilerini tek bir çözümden koruyun.
 

Metallic Backup & Recovery

Metallic Backup & Recovery, işletmeler için güvenilir yedekleme, hızlı kurtarma ve sorunsuz bulut entegrasyonu ile veri koruması, uyumluluk ve rahatlık sağlar.
 

Metallic Backup for Microsoft 365

Metallic Backup for Microsoft 365, Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive for Business ve Teams dahil olmak üzere Microsoft 365 uygulamaları için yedekleme ve kurtarma yetenekleriyle silinme, bozulma ve saldırılara karşı koruma sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır.
 

Metallic Backup for Microsoft Dynamics 365

Metallic Backup for Microsoft Dynamics 365; silinmeye, bozulmaya ve fidye yazılımı saldırılarına karşı kapsamlı CRM veri koruması sunar.
 

Metallic Database Backup

Metalik Veritabanı Yedekleme, çoklu bulut ortamınız için veritabanı korumasıdır bunun yanı sıra hem kurumsal hem de bulut yerel veritabanlarını fidye yazılımlardan ve diğer tehditlerden korumak için temel güvencedir.
 

Metallic Endpoint Backup

Metallic Endpoint Backup hızlı ve güvenli uç nokta yedekleme, esnek ve granül geri yükleme, ölçeklenebilir ve sınırsız depolama sağlar.
 

Metallic File & Object Archive

Metallic File & Object Archive, uyumluluk hedeflerini karşılarken maliyetleri ve riskleri yönetmek için akıllı veri yerleşimi sunar - üstelik hepsi basit SaaS teslimatı ile.
 

Metallic File & Object Backup

Metallic File & Object Backup, Azure Blob, Azure Files, Windows Dosya Sistemleri, Linux Dosya Sistemleri, OCI Object Storage ve Amazon S3 dahil olmak üzere yapılandırılmamış verilerinizin korunmasını sağlar.
 

Metallic Government Cloud

Metallic Government Cloud, ABD hükümeti tarafından tanınan FedRAMP High In Process - In PMO Review'u karşılayan ilk ve tek veri koruma portföyüdür.
 

Metallic Recovery Reserve

Dijital dönüşümü kolaylaştırmak, maliyetlerden tasarruf etmek, riskleri azaltmak ve sınırsız ölçeklendirme yapmak için BT kuruluşlarının Commvault Backup & Recovery veya HyperScale X kullanarak bulut depolamayı benimsemesini kolaylaştıran entegre bulut depolama hedefidir.
 

Metallic Salesforce Backup

Metallic Salesforce Backup, production ve sandbox ortamlarını korumak için ödüllü yedekleme ve kurtarma çözümüdür. SaaS'ın basitliği ile Salesforce yatırımınız için koruma sağlayın.
 

Metallic Security IQ

Metallic Security IQ, SaaS uygulamaları, uç noktalar ve hibrit bulut iş yükleri genelinde veri yedekleme ve kurtarma duruşunu iyileştirmek için gelişmiş araçlar ve içgörüler sağlar.
 

Metallic ThreatWise

Metallic ThreatWise, bir fidye yazılımı saldırısı başladığı anda tehditleri ortaya çıkarmak, kontrol altına almak ve en aza indirmek için tam entegre siber savunma ile verilerinizi aktif olarak korur.
 

Metallic VM & Kubernetes Backup

Metallic VM & Kubernetes Backup, hibrit bulut ortamınız için, bulut yerelinden şirket içine kadar tüm sanallaştırılmış verileriniz için yedekleme, kurtarma ve tam koruma içeren VM ve konteyner verilerini destekleyen bir bulut yerlisi BaaS çözümüdür.
 

Complete Data Protection+

Commvault Complete Data Protection Plus, riski ortaya çıkarmak, tehditleri en aza indirmek, verileri ve erişimlerini kontrol etmek, daha bilinçli kurtarma sonuçları elde etmek için birlikte çalışan akıllı güvenlik kontrolleri ve araçları aracılığıyla proaktif ve çok katmanlı veri koruması sağlar.
 

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur