Corelight, bilgi güvenliği profesyonelleri için geliştirilmiş en güçlü ağ görünürlük çözümüdür. Organizasyonların siber saldırıları anlamaları, tespit etmeleri ve önlemeleri için gerçek zamanlı veriler sunar. Corelight, ağınızı başka hiç kimsenin ulaşamayacağı netlikte görmenizi sağlar. Tepeden tırnağa güvenlik operatörleri için oluşturulmuş verilerimiz, tüm ortamınızda olağanüstü genişliğe ve yaşamsal ayrıntılara ulaşmak için 50’den fazla protokolü yakalar. Corelight, ağ trafiğini zengin log’lara, çıkarılan dosyalara ve güvenlik içgörülerine dönüştüren güçlü ağ güvenliği izleme (NSM) çözümleriyle güvenlik ekiplerinin daha etkin olay müdahalesi, tehdit tespiti ve adli inceleme faaliyetlerinde bulunmalarına yardımcı olur. Corelight Sensors, dünyanın dört bir yanında binlerce organizasyonun kullandığı açık kaynak NSM aracı Zeek (eski adıyla “Bro”) üzerinde çalıştırılır. 

Appliance Sensors

Donanım form faktöründe kurumsal Zeek sensörleri

Ürün Portföyü

Corelight AP 3000 Sensor

Yüksek verimli ağ içgörüsü 
AP 3000, high-fidelity ağ verilerini analitik boru hattına yönlendirmek için Zeek ve Suricata’yı güvenilir bir şekilde ölçeklendirir. Corelight'ın en güçlü aygıtı olan Corelight AP 3000 Sensor, 25 Gbps’ye kadar ağ hızlarını izlemek üzere tasarlanmıştır. Kolaylıkla uygulanabilen ve mevcut analiz araçlarına entegre edilebilen AP 3000, 25+ Gbps ağ trafiğini olay müdahalesi, saldırı tespiti, adli inceleme ve çok daha fazlası için gömülü Suricata ikazlarıyla zengin, bağlantılı Zeek verilerine dönüştürür.  

Corelight AP 1001 Sensor

Seçkin görünürlük 
Corelight AP 1001 Sensor; high-fidelity, yapılandırılmış verilerle SOC’nizin ağınızla ilgili kapsamlı ve aksiyona dönüştürülebilir içgörüler edinmesini sağlar. Corelight Sensor AP 1001, yüksek bant genişliğine sahip bağlantıları kolaylıkla izler ve dakikalar içerisinde konuşlandırır. Kolaylıkla uygulanabilen ve mevcut analiz araçlarına entegre edilebilen AP 1001, 10 Gbps’ye kadar ağ trafiğini olay müdahalesi, saldırı tespiti, adli inceleme ve çok daha fazlası için gömülü Suricata ikazlarıyla zengin, bağlantılı Zeek verilerine dönüştürür. 

Corelight AP 200 Sensor

Yarı derinlikli sensörle tam ağ görünürlüğü
Corelight, küçük sunucu dolaplarında ya da sıkışık fabrika katlarında Zeek kanıt ve Surica ikazlarını kompakt boyutla sunabilmek için AP 200 Sensor’u tasarladı. Corelight AP 200 Sensor, kapsamlı ağ izlemesini gerektiren şubeler veya yüksek değerli alanlar için idealdir. Kolaylıkla uygulanabilen ve mevcut analiz araçlarına entegre edilebilen AP 200, 2 Gbps’ye kadar ağ trafiğini olay müdahalesi, saldırı tespiti, adli inceleme ve çok daha fazlası için gömülü Suricata ikazlarıyla zengin, bağlantılı Zeek verilerine dönüştürür.

Software Sensors

Zeek, herhangi bir Linux platformunda ya da hafif bir yazılım çifti aracılığıyla konteynerlerde kolaylıkla konuşlandırılabilir.

Ürün Portföyü

Corelight Software Sensor

Olağanüstü ağ içgörüsü, her yerde
Corelight'ın yeni Software Sensor’u maksimum kullanışlılık için tasarlandı. Konteynerler ve müşteri donanımları gibi fiziksel sensörlerin ulaşamadığı yerlere ulaşmanızı sağlar. En esnek sensör teklifi olan Corelight Software Sensor, Zeek verilerini Corelight fiziksel sensörlerinin kullanılamadığı yerlere taşımanızı sağlar. Software Sensor, ağ trafiğini olay müdahalesi, saldırı tespiti, adli inceleme ve çok daha fazlası için high-fidelity verilere dönüştürür. 

Cloud Sensors

AWS, Microsoft Azure ve Google Cloud Platform için geliştirilen kurumsal Zeek Cloud Sensors paketi 8 Gbps’ye varan hızlara ulaşır.

Ürün Portföyü

Cloud Sensor for AWS

AWS bulutta kapsamlı ağ güvenliği izlemesi
Zeek’in yaratıcıları, Amazon VPC trafiğini zengin log’lara, çıkarılan dosyalara ve olay müdahalesini hızlandıran ve yeni tehdit tespit kabiliyetlerini açığa çıkaran özel içgörülere dönüştürmek için Corelight Cloud Sensor for AWS'i tasarladı. 
 

Cloud Sensor for Azure

Azure’da kapsamlı izleme
Zeek’in yaratıcıları, olay müdahalesini hızlandırmak ve yeni tehdit tespit kabiliyetlerini açığa çıkarmak üzere Microsoft Azure trafiğini zengin log’lara, çıkarılan dosyalara özel içgörülere dönüştürmek için Corelight Cloud Sensor for Azure’u tasarladı.

Cloud Sensor for GCP

Google Cloud’da kapsamlı ağ içgörüsü
Zeek’in yaratıcıları, GCP trafiğini zengin log’lara, çıkarılan dosyalara ve olay müdahalesini hızlandıran ve yeni tehdit tespit kabiliyetlerini açığa çıkaran özel içgörülere dönüştürmek için Corelight Cloud Sensor for GCP'ı tasarladı.

Virtual Sensors

En esnek Zeek kurumsal sensörleri olarak tanımlanan Corelight Virtual Sensors, her nerede olursa olsun 8 Gbps’ye varan hız seviyelerinde trafiği izlemek üzere tasarlanmıştır.

Ürün Portföyü

Virtual Sensor for Hyper-V

Sanal form faktöründe esnek trafik görünürlüğü 
Hyper-V için Corelight Virtual Sensor, dilediğiniz yere giderek 8 Gbps’ye kadar hız seviyelerinde ağ trafiğini analiz etmek üzere tasarlanmıştır. Corelight Virtual Sensor, Hyper-V için ölçeklenebilir konfigürasyonları kullanarak 8 Gbps’ye kadar hız seviyelerinde herhangi bir yerdeki ağ trafiğini izlemek üzere tasarlanmıştır.

Virtual Sensor for Vmware

Sanal form faktöründe esnek trafik görünürlüğü 
VMware için Corelight Virtual Sensor, dilediğiniz yere giderek 8 Gbps’ye kadar hız seviyelerinde ağ trafiğini analiz etmek üzere tasarlanmıştır. Corelight Virtual Sensor, VMware için ölçeklenebilir konfigürasyonları kullanarak 8 Gbps’ye kadar hız seviyelerinde herhangi bir yerdeki ağ trafiğini izlemek üzere tasarlanmıştır.

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur