Crowdsol, etkinlik dünyasının A’dan Z’ye dijitalleşmesini sağlayan 160 farklı teknolojik özelliği ile tüm etkinlik paydaşlarını bir araya getirerek yeni nesil etkinlikleri hem iş dünyasına hem de sanat ve eğlence dünyasına kazandıran bir teknoloji platformudur. Süratle gelişen etkinlik teknoloji dünyasında Crowdsol, tüm kullanıcılarına erişim ve kullanım kolaylığı sağlayan benzersiz algoritma ve arayüz yapısı ile öne çıkmaktadır.                
                
                
 

Hubs (Persona-based Journeys)

Crowdsol, etkinlikler için dört ana persona için farklı hublara sahiptir: etkinlik düzenleyicileri, katılımcılar, konuşmacılar ve sponsor/katılımcı firmalar. Rol bazlı serüvenler, her kullanıcının rolüyle uyumlu özelleştirilmiş deneyimler sunarak, tüm roller için ilgili araçlar ve seçenekler sağlar.

Ürün Portföyü

Planner Hub

Etkinliğinizi planlamak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri parmaklarınızın ucunda olan Planner Hub ile etkinlik yönetiminin özünü keşfedin. Admin sayısı ve katılım istatistikleri de dahil olmak üzere paket ayrıntılarının net detayları sayesinde birden fazla etkinliği kolaylıkla izleyin ve yönetin. Birden fazla kullanıcı paketlerini birlikte yöneterek planlama sürecini kolaylaştırın ve bu esnek sistemle ekip üyeleri ekleyin. Bu işlemi etkinliğinizin benzersiz taleplerine göre uyarlayın.

Attendee Hub

Attendee Hub, geniş bir etkinlik pazarına açılan kapınızdır. Katıldığınız etkinlikleri görüntüleyin. Tercihlerinize ve etkileşimlerinize göre yeni etkinlikleri keşfedin. Attendee Hub bir etkinliğe katılımdan daha fazlasıdır; ufkunuzu genişletmek ve deneyimlerinizi zenginleştirmek artık daha kolay.

Speaker Hub

Speaker Hub, etkinlik konuşmacısı olarak komuta merkezinizdir. Etkinliklerinize girin, hedef kitlenizi anlayın ve onlarla bağlantı kurun. Yaklaşan, devam eden ve geçmişteki konuşma etkileşimlerinizin tümüne tek yerden erişin. Her etkinliğin ayrıntılarını inceleyin, dinleyicilerinizi anlayın ve sahne arkası ile bağlantı kurun. Bu kapsamlı genel bakış  performansınızın sürekli gelişimini sağlar.

Exhibitor Hub

Sponsorların ve katılımcı firmaların etkinlikteki sunumları üzerinde tam kontrol sahibi oldukları Exhibitor Hub'a adım atın. Markanızı sergilemek, sosyal medya ve web sitenize bağlantı vermek, geçmiş ve gelecek etkinlik katılımlarınızı gözden geçirmek için stand kartınızı düzenleyin ve özelleştirin. Markanızı katılımcılar ile bu dijital vitrinde buluşturun.

Event Marketplace

Etkinliklerinizi dünya çapındaki izleyici kitlesine sunan, coğrafi sınırları aşmanıza izin veren küresel bir platform. Etkinlik düzenleyicileri, dünya çapında katılımcılara ulaşabilir, etkinliklerini Crowdsol Pazarı'nda sergileyebilir, etkinliklerinin erişimini ve etkisini artırmak için küresel bağlantının gücünden faydalanabilirler. Katılımcılar, pazar aracılığıyla çeşitli etkinlikleri keşfetme şansına sahiptir.

Ürün Portföyü

Main Dashboard

Ana kontrol paneliniz, tüm etkinlik etkileşimlerinizin komuta merkezidir. Planlanmış etkinliklerinizi bulun, geçmiş etkinliklerdeki isteğe bağlı içerikleri yeniden ziyaret edin ve yeni fırsatlarla karşılaşın. Her şey elinizin altında, bu da navigasyonu basitleştiriyor ve etkinlik ekosisteminde hem görülme hem de keşfetme yeteneğinizi geliştiriyor.

Tags

Etiketler, doğru katılımcıları etkinliklerinize yönlendiren bir işaret görevi görür. Planlayıcılar için etiketleri etkili bir şekilde kullanmak, etkinliğinizin doğru hedef kitleye ulaşması ve çekiciliğinin artması anlamına gelir.Katılımcılar için etiketler, etkinlik ortamını filtreleyerek etkinlik keşfini daha alakalı ve özel hale getirir.

Recommendations

Öneriler, katılımcı tercihlerine uyum sağlayarak ilgi alanlarıyla uyumlu etkinlikleri önerir. Bu sistem, pazar deneyimini zenginleştirir, katılımcıların zamanlarını gerçekten önemsedikleri etkinliklere katılarak geçirmelerini sağlar ve aynı zamanda etkinlik düzenleyicilerini sunumlarına ilgi duyan bir izleyici kitlesi çekmelerinde yardımcı olur.

Event Monetisation

Crowdsol, etkinliklerin etkili bir şekilde para kazanması için kapsamlı bir özellik seti sunar. Platformun entegre bilet sistemi, satış ve ödemeleri kolaylaştırırken, biletler aynı zamanda rozet olarak işlev görür. Katılımcı bilgilerini toplar ve özel erişimi kolaylaştırır. Sponsorlar ve katılımcı firmalar, Crowdsol'un canlı etkinlik pazarında görünürlüklerini artırabilir, hedef kitlelerine ulaşmak için standlar kurabilir ve her etkinliği gelir fırsatına dönüştürebilirler.

Ürün Portföyü

Ticketing & Badges

Crowdsol'un entegre ödeme sistemi, bilet satın alma sürecini kolaylaştırır. Entegre ödeme portalı, sadece bilet satışını daha verimli hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda etkinliklerinizin kolayca para kazanılmasını sağlayan etkili bir araç olarak da hizmet verir. Biletler aynı zamanda katılımcılar için rozet görevi görür, önemli bilgilerin toplanmasına yardımcı olur ve belirli katılımcılar için özel alanların oluşturulmasını kolaylaştırır.

Exhibitor Booths

Bir sponsor olarak, canlı etkinlik pazaryerimizde standınızı kurmak stratejik bir harekettir; hedef kitleyle bağlantı kurmak için standınızın gücünden yararlanın, yeni müşteriler edinin ve markanızın görünürlüğünü arttırın.

Engagement & Marketing

Crowdsol'un "Etkileşim ve Pazarlama" paketi etkinlik etkileşimini ve ağ oluşturmayı geliştirir. Çeşitli iletişim ihtiyaçlarına yönelik çeşitli canlı sohbet seçenekleri, B2B ve B2C bağlantılarını güçlendirmek için özel potansiyel müşteri yakalama formları ve profesyonel ilişkileri geliştirmek için tasarlanmış özel ağ oluşturma odaları içerir. Ayrıca platform, soru-cevap oturumları ve anketler gibi gelişmiş veri analizi araçları sunarak organizatörlerin stratejilerini geliştirmelerine ve etkinlik hedeflerine etkili bir şekilde ulaşmalarına olanak tanıyor.

Ürün Portföyü

Data Analytics

Veri toplamaya yönelik analitik araçlarımızla etkinliğinizi geliştirin; stratejinizi geliştirmek ve etkinlik hedeflerinize ulaşmak için anketlerden, soru-cevap oturumlarından ve araştırmalardan yararlanın.

Live Chat

Etkinliğin genelinde, networking odalarında, oturumlarda hem genel hem de birebir sohbet seçeneklerinden yararlanın.

Lead Generation

Katılımcılar, planlayıcılar, sponsorlar ve katılımcı firmalar arasında anlamlı etkileşimleri besleyen stantlardaki özel potansiyel müşteri yakalama formlarıyla etkinlik yolculuğunuz boyunca B2B ve B2C bağlantılarınızı geliştirin.

Networking Rooms

Etkinlik alanında iş ilişkilerini geliştirmek ve profesyonel ağları genişletmek için tasarlanmış özel odalarla network oluşturma potansiyelinizi geliştirin.

Event Management

Kapsamlı etkinlik yönetimi için tasarlanmış merkezi bir kontrol paneli olan Planner Hub ile etkinlik planlamanızı geliştirin. İş akışınızı kolaylaştırın ve etkinliğinizin her yönünün titizlikle organize edildiğinden emin olun.

Ürün Portföyü

Attendee Management

Toplu davet seçeneğimizle listenizi kolayca yönetin ve kayıtlarını takip edin. Davetlilerinizin tamamını tek bir alandan yeniden davet edin veya iptal edin. Konukların sorunsuz bir şekilde yüklenmesine ve davet edilmesine olanak tanıyan etkili izleme ve yönetim seçenekleriyle tamamlanan toplu davet özelliğimizle etkinliğinize katılımı son güne kadar arttırın.

Speaker Management

"Konuşmacıları oturumlara eklemekten profillerini özelleştirmeye kadar konuşmacı yönetimi sürecinizi merkezileştirin. Crowdsol, konuşmacıları ve sahne arkası koordinasyonunu zahmetsizce denetlemenizi sağlayarak genel etkinlik deneyimini geliştirmenizi sağlar.
Konuşmacıları sahne arkası moderatörleri olarak yetkilendirin veya sahne arkasında kolaylıkla yönetin."

Sponsor and Exhibitor Management

Toplu yükleme özelliğimizle sponsorlarınızı ve katılımcı firmalarınızı verimli bir şekilde yönetin.  Sponsorlarınıza ve katılımcı firmalarınıza standlar atayın ve onlara, mekanlarını marka kimliklerini yansıtacak ve ürünlerini pazarlayacak şekilde uyarlama özgürlüğü tanıyın.

Package and Admin Management

"Planner Hub ile paketlerinizin detaylarını  kolaylıkla görüntüleyin ve yönetin ;
bütün paketlerinizi bir arada görüp takım arkadaşlarınızı belirleyin ve birlikte çalışmanın keyfine varın"

Session and Schedule Management

Crowdsol'un yenilikçi platformuyla etkinliğinizin gündemini dakikasına kadar tasarlayın ve ince ayar yapın. Platformun senkronize sayfaları, kusursuz koordinasyon sağlayan gerçek zamanlı güncellemeler ve ayarlamalar sunarak planlama sürecini kolaylaştırır. Crowdsol'un araçları ve mekanizmaları, çeşitli oturumların planlanmasından ayrıntılı zaman çizelgelerinin düzenlenmesine kadar iş akışınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bu tasarım sayesinde tüm katılımcılar  için unutulmaz bir etkinlik yaratarak gerçekten önemli olana odaklanmanıza olanak tanıyan sorunsuz, stressiz bir etkinlik organizasyonu deneyimine yol açar.

Overview Page

Genel Bakış Sayfası, yalınlık ve işlevselliğe odaklanan etkinlik planlayıcıları için hazırlanmıştır. Etkinliğinizin temel unsurlarını denetlemenize, hedefleri izlemenize ve kapsamlı bir kontrol listesiyle ekibinizi takip etmenize olanak tanır. Genel Bakış Sayfası, etkinliğinizin öngörülen sonuçlarla tam olarak uyumlu olmasını sağlar.

Web Creator

Crowdsol'un "Web Sayfası Oluşturma" özelliği, etkinlik açılış sayfalarının geliştirilmesini kolaylaştırarak organizatörlerin sayfalarını zahmetsizce oluşturmasına ve özelleştirmesine olanak tanır. Planner Hub'dan önceden doldurulmuş ayrıntıları kullanarak hızlı kurulum ve tutarlılık sağlar. Etkinlik Web Sayfası Düzenleme özelliği ile öğeleri yeniden sıralama ve önemli bilgileri vurgulamak ve çekiciliği artırmak için multimedya ekleme dahil olmak üzere ayrıntılı özelleştirmeye olanak tanır. Ek olarak, sosyal medya ve diğer web sayfalarının entegre edilmesi, erişimi genişletip içeriği zenginleştirerek etkili etkinlik pazarlaması ve katılımı için hayati önem taşıyor.

Ürün Portföyü

Landing Page

Planner Hub'da önceden doldurulmuş bilgilerden etkinliğinizin web sayfasını otomatik olarak oluşturun ve kusursuz bir ilk izlenim yaratın.

Landing Page Editor

Etkinliğinizin web sayfasını, ayarlardan erişilebilen Etkinlik Web Sayfası Düzenleyicisini kullanarak özelleştirin. Sponsorluklar ve oturumlar gibi önemli bilgileri vurgulamak için öğeleri yeniden sıralayabilir ve çekiciliğini artırmak için multimedya ekleyebilirsiniz.

Media Management

Erişiminizi genişletmek ve içeriğinizi zenginleştirmek için sosyal medyanızı ve web sayfalarınızı bağlayın.

Event App

Crowdsol'un "Etkinlik Uygulaması" temel özelliklerle katılımcı etkileşimini artırır. Oturuma kolay erişim için; sahne kartları, kesintisiz konuşmacı ve moderatör etkileşimi için sahne arkası alanı, sürekli katılım sağlamak amacıyla kayıtlı oturumlara isteğe bağlı erişim, networking alanları. Ayrıca uygulama, etkinlik dokümanları ve sponsor vitrinleri için merkezi bir yer sunan dijital etkinlik çantasını da içerir.

Ürün Portföyü

Stage Cards

Farklı "sahne kartları" bir etkinlikteki her oturumu temsil ederek ziyaretçilerin zahmetsizce canlı olarak katılmasına veya gelecek oturumları takip etmesine olanak tanır.

Streaming & Backstage

Etkinliğinizi, moderatörler ve konuşmacılar için gelişmiş kontrol ve etkileşim yetenekleri sunan bir sahne arkası alanıyla zenginleştirin. Konuşmacılar ve katılımcılarla etkileşim kurmaya yönelik araçlar içeren, her türlü etkileşim ve etkinlik akışı yönetimi için tasarlanmıştır.

On Demand

Katılımcılara etkinlik sonrasında kayıtlı oturumlara erişim sağlayarak kaçırılan içerikleri yakalamalarına veya önemli anları tekrar ziyaret etmelerine olanak tanıyın. Bu özellik, etkinliğinizin ömrünü uzatarak sürekli etkileşim ve değer sağlar.

Community Building

Networking alanlarında başkalarıyla bağlantı kurun ve etkileşime geçin, çevrimiçi konuşmalar başlatın ve zenginleştirilmiş etkileşim ve networking fırsatları için bir araya gelin.  

Tote Bag

Temel etkinlik malzemeleri ve özel ekstralar için bir yer sunan Crowdsol'un dijital etkinlik çantasıyla katılımcıların yolculuğunu zenginleştirin. Planlamacılar için sponsorları ve katılımcı firmaları sergilemek, görünürlüğü ve etkileşim fırsatlarını artırmak için yenilikçi çözümler ile ufkunuzu açın.

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur