Diamanti, konteyner tabanlı hibrit bulutların ortaya koyduğu zorluğu, Kubernetes uygulamalarını ve verilerini yönetmek için kurumsal gereklilikleri ele alan basit ve uygun maliyetli çözümlerle aşıyor.

* Hibrit Bulut için tam bir Kubernetes Platformu
* Her ölçekte Kubernetes yönetimi için en iyi ve tek amaç odaklı platform 
* Durum denetlemeli uygulamalar için en ileri Kubernetes platformu 
* Geliştiricilerin alt yapıya değil, uygulama oluşturmaya odaklanmalarına imkan tanıyan tek platform 
* Bulutta ve tesislerde Kubernetes kümelerini yönetmek için tek bir bölme 
* Veri yoğun uygulamalarınız için 10x ila 30x performans iyileştirme olanağı 
* Uygulamalarınızı ve altyapınızı kurumsal güvenlik ve uygunluk ile koruma kabiliyeti

Kubernetes Platforms

Ürün Portföyü

Spektra

Hibrit Bulut için Global Kubernetes Yönetim Yazılımı

Diamanti Spektra, güvenlik ve esneklik özelliğiyle, işletmeleri ve MSP’leri tesis ve bulut ortamında Kubernetes’i hızla uygulamaya ve genişletmeye teşvik eden bir yazılım platformudur. Spektra, çoklu Kubernetes kümelerini ileri çoklu-kiracı erişim kontrolleriyle yönetmek üzere tek bir cam bölme sunar. Böylelikle Gün 2 operasyonlarını sadeleştirerek işletmelerin karmaşık altyapılar yerine uygulamalara odaklanmalarını mümkün kılar.

Ultima

Hibrit bulutlar için Kubernetes veri bölmesi

Diamanti Ultima, hem tesis hem de kamusal bulut ortamları için geliştirilmiş bir Kubernetes veri düzlemi çözümüdür. Yüksek düzeyde ölçeklenebilir, yüksek performanslı bir çözüm sunmak üzere entegre veri hizmetleri, ileri CNI ve CSI eklentileri ve I/O hızlandırma teknolojisi ile birlikte bir konteyner optimizasyonlu depolama katmanı içerir.

Ultima Offload

Yazılım tanımlı I/O hızlandırma kartı 

Diamanti Ultima offload; ağ, depolama, güvenlik ve yönetimin boşaltılması suretiyle I/O hızlandırma avantajı sağlayan dördüncü nesil bir PCIe kartıdır. Bu kart, düşük deterministik bekleme süresiyle 10x ila 30x arasında performans iyileştirmesi sağlamak üzere I/O işlemeyi boşaltarak ana CPU’da yer açılmasını sağlar. 

D20

Modern hiper-bütünleşik donanımda komple tam katmanlı çözümler 

Intel, Dell Technologies ve Lenovo’nun da aralarında bulunduğu lider sunucu sağlayıcıların sunduğu seçenekler de dahil olmak üzere seçtiğiniz x86 donanımına önceden eklenen tam katmanlı, anahtar teslimi Diamanti yazılım çözümleriyle üretimi hızlandırabilirsiniz. Modern hiper-bütünleşik platformlar sunan Diamanti D20 ailesi, farklı Intel CPU, hafıza ve NVMe depolama konfigürasyonlarıyla desteklenen D20, D20X, G20T ve G20P’den oluşur. G20T ve G20P, Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi kullanım vakaları için NVIDIA GPU’ları destekler. 

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur