Fletum sadece bir araç değil; müşteri verilerinizi süper şarj eden, bilgi her yönüyle eşsiz bir ustalık sağlayan bir devrimdir.

Fletum Platformu

Müşteri değer yönetimi alanında çözümler sunan Fletum'un öne çıkan ürünlerinden Fletum Platformu, Customer Value Management, Gerçek Zamanlı Sadakat, Anlık “Call-to-Actions” ve gömülü iş akışı yönetimi, uzun vadeli sadakat ve karlılığı teşvik eden derin analitik ve kişiselleştirilmiş etkileşimlerle müşteri yaşam boyu değerini artırıyor.

Ürün Portföyü

Fletum Customer Value Management

Fletum CDP Customer 360 ve gerçek zamanlı bağlam olay işleme modülleri, uzun vadeli sadakat ve karlılığı teşvik eden derin analitik ve kişiselleştirilmiş etkileşimler sunarak müşteri yaşam boyu değerini artırmaya olanak tanır.

Fletum FMCG

Fletum ile FMCG şirketleri, kişiselleştirilmiş pazarlama stratejileri kullanarak ve satış süreci için gerçek zamanlı prim ve bonus programları ile çalışan motivasyonunu artırarak benzersiz tüketici içgörülerinin kilidini açar ve sahada büyümeyi sağlar.

Fletum RETAIL

Fletum CDP ile perakende işini dönüştürerek hem çevrimiçi hem de çevrimdışı kanalları birlikte kullanarak müşteri bağlılığını artıran ve satışları maksimize eden kesintisiz, kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunar.

Fletum FINTECH

Fletum CDP, finansal hizmetleri devrim niteliğinde dönüştürerek güvenli ve veri odaklı içgörüler sağlar, müşteri deneyimlerini kişiselleştirir ve fintech alanında sınırsız işlem gerçekleştirmeyi mümkün kılar.

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur