H3C, dijital çözümler sağlamada sektör lideridir ve "Partner = Müşteri" misyonu ile her ölçekteki müşterinin  Dijital Dönüşüm serüvenlerinde ve IT Gelişim süreçlerinde en çok tercih edilen marka olma konusunda kararlıdır. Bilgi işlem, depolama, kablolu / kablosuz ağ iletişimi, 5G, güvenlik, uç nokta bilgi işleme vb. geniş kullanım alanlarına yayılan eksiksiz bir dijital altyapı portföyü sunulmaktadır. Bulut bilişim, büyük veri, yapay zeka (AI), endüstriyel internet, bilgi güvenliği, akıllı bağlantı, uç bilişim ve uçtan uca ihtiyaçlar için tümleşik teknik hizmetler sunulmaktadır.“Daha İyi Bir Yaşam İçin Dijital Geleceği Şekillendirmek” H3C'nin kurumsal vizyonudur. Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız için her ölçeğe uygun, geliştirilebilir ve maliyetlerin öngörülebilir olduğu bir Dijital ekonomi taahhüt edilmektedir. 

Network

Hizmet entegrasyonu ve akıllı erişim. H3C, çeşitli ürün seviyeleriyle uzun yıllardan beri ağ iletişim teknolojileri ile derinden ilgilenmektedir. Kullanıcılara uçtan merkeze her kırılımda kulanılabilecek anahtar teslimi çözümlemeler sunulabilmektedir. Omurga, kampüs, kablolu /kablosuz erişimlere yönelik bir çok servis geniş H3C ürün portföyü ile müşterilere tam ve eksiksiz entegrasyonlar teslim edilir. Yapay Zeka destekli yönetim yazılımları ile akıllı erişim teknolojileri sağlanmaktadır.

Ürün Portföyü

Kampüs Switchler

Yeni nesil bulut veri merkezi ve akıllı kampüs senaryolarında, kullanıcılar için çeşitli senaryolara ve ağ boyutlarına uygulanabilen yeni nesil akıllı, ultra geniş bantlı, basit ve entegre bir ağ oluşturulur.
 

Datacenter Switchler

Ultra geniş bant, basit ve akıllı entegrasyon
Akıllı ultra geniş bant bulut veri merkezi için ölçek, zeka ve görselleştirmeye yönelik tam senaryolu veri merkezi ürünleri ve çözümleri oluşturulur.

Wireless

H3C Kablosuz ürünleri, akıllı tasarım, akıllı teknoloji ve akıllı İşletme ve Bakım ile akıllı bağlantı ve kaliteli hizmet sağlamak üzere kablosuz iletişimin gelişimine öncülük etmeye devam ediyor.
 

Endüstriyel Switchler

Son yıllarda IoT hızla gelişti. Dış mekan senaryolarının ara bağlantısı için endüstriyel anahtarlar gereklidir. H3C endüstriyel anahtarlar -40°C - 75°C ortamlarda uzun süre çalışabilir ve IP40 derecesine ulaşmak için endüstriyel bileşenler kullanır. Aynı zamanda darbeye dayanıklı, anti-elektromanyetik girişim ve yıldırım önleyici özellikleriyle çeşitli senaryolarda kullanılabilirler. H3C endüstriyel anahtarlar ulaşım ve hizmet tüneli gibi farklı senaryolarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
 

Server

H3C; akıllı bilgi işlem, büyük veri, sanallaştırma ve bulut bilişimi kapsayan, rack tipi sunucular, blade sunucular, tower sunucular, high-density sunucular ve kritik işletmelere yönelik sunucular dahil olmak üzere uygulama odaklı, güvenilir, eksiksiz ürün ve çözümleri sunar.

Ürün Portföyü

Rack Sunucu

H3C UniServer serisi geniş kurumsal senaryolara uyarlanabilir ve akıllı,
Geleceğe hazır veri merkezleri için verimli, çevik ve güvenilir bilgi işlem altyapısı sunmaktadır. H3C tarafından geliştirilen sanallaştırma platform ve bileşenleri ile daha düşük maliyetlere daha yetenekli bir Bilgi Teknolojileri alt yapısına sahip olabilirsiniz.
 

Blade Sunucu

H3C Blade Server serisi ile kurumsal ihtiyaçlarınızı tümleşik blade mimarisi ile enerji bakımından daha verimli, yönetim açısından karmaşıklıktan uzak bir şekilde karşılayabilirsiniz. H3C tarafından geliştirilen sanallaştırma platform ve bileşenleri ile daha düşük maliyetlere daha yetenekli bir Bilgi Teknolojileri alt yapısına sahip olabilirsiniz. 
 

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur