Ivanti, cihaz güvenliğini sağlamak ve son kullanıcılara hizmet vermek üzere işletmeler için tek bir cam bölme sunmak amacıyla sektörde lider birleştirilmiş uç nokta yönetimi, sıfır güven esaslı güvenlik ve kurumsal hizmet yönetimi çözümlerini bir araya getirir. 

Discover, Manage, Secure, Service

Her bir uç noktayı her yerden haritalandırma kabiliyeti. Tek bir konsoldan sezgisel kontrol. Sorunlara yer bırakmayan güvenli uyum. Daha fazla içgörü. Yolda daha az engel.

Ürün Portföyü

Unified Endpoint Management - UEM

Tek bir kullanıcı arayüzüyle her bir cihazı görün, yönetin, konfigüre edin ve güvenlik altına alın. Ivanti’nin Unified Endpoint Management çözümünün gücü burada gizli. Birkaç tıkla her yerden politika ve ayrıcalıkları uygulama ve tehditleri önceden tespit etme ve hızla yamalama kabiliyeti sunar. Sonuç: daha iyi kullanıcı deneyimleri ve korumadan sıfır taviz. 

Zero Sign-On Authentication

Şifreleri ortadan kaldırarak veri ihlali ihtimalini azaltın.
Sıfır oturum açma özelliğiyle, işletmenizde şifrelere son verin ve daha iyi erişim kontrolü için SSO’nun ötesine geçin. İş kaynaklarına şifrelerle boğuşmadan erişme ayrıcalığına kavuşun. Şifre hatırlama zorunluluğunun ortadan kalkması sayesinde, yardım masasına daha az ihtiyacınız olacak. Esnek doğrulama modları içeren adaptif sıfır güven politikaları belirleyin. Tehditleri tespit etmek için bulutta ve tesis uygulamalarında doğrulama ve erişim bilgisi korelasyonu sağlayın. Kolay ve kişiselleştirilebilir bağımsız düzeltme planları ve kesintisiz verimlilik elde edin. Ivanti’nin sıfır güven platformu, mevcut kimlik ve güvenlik altyapınıza sorunsuz bir biçimde entegre olur. 

Mobile Threat Defense

Mobil cihazları hedef alan tehditlere karşı cihazlarınızı koruyun ve çözüm geliştirin.
%100 kullanıcı kabulü ve çok katmanlı şifre avcılığı koruması ve çözümü ile güvenlik ve gizlilik arasında denge kurun. Mobile Threat Defense - MTD, Ivanti UEM üzerine kuruludur ve devre dışı bırakılamaz. Böylelikle sorunsuz ve kesintisiz koruma sağlar. Çevrimdışı olsanız bile, bilinen ve bilinmeyen tehditlerin cihazda tespit ve çözümünü çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcılarınızın Android ve iOS cihazlarında bulunan mobil uygulamaları sürekli olarak inceleyebilir ve değerlendirebilirsiniz. Hassas materyallere erişme ve bunları teşhir etme potansiyeli taşıyan uygulamaları kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Otomatik, birikimsel ve kesintisiz uyum aksiyonlarıyla güvenlik ve verimlilik arasında denge kurarsınız. İvanti'nin MTD çözümü, günümüzün mobil tehditlerine karşı en iyi korumayı sağlayan çok katmanlı bir güvenlik yaklaşımı sunar.

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur