KAYTUS, dört üretim tesisi, iki AR-GE tesisi ve iki operasyon merkezinde, bulut, Edge-Location ve diğer gelişmekte olan senaryolar için çeşitli yüksek teknoloji ve çevre dostu ürünler sunan BT altyapı ürünleri ve çözümleri sağlayıcısıdır. KAYTUS, müşteri odaklı yaklaşımı ve çevik iş modeliyle kullanıcı ihtiyaçlarına esnek bir şekilde yanıt vermektedir.            
            
            
 

Rack ve Tower Sunucular

BT Dünyasında mevcut olabilecek her senaryo ve ihtiyaca uygun Rack - Mount ve Tower tipi sunucuları keşfedin

Ürün Portföyü

KT3020V2

KAYTUS KT3020V2, uzak ofis ortamları, e-posta ve yazdırma hizmetleri gibi kapsamlı çözümler için güvenilir donanım temelleri sağlamak üzere tasarlanmış yeni nesil giriş seviyesi tek soketli tower sunucudur.

 

 

KR1270V2

Kolaylaştırılmış bir tasarım felsefesi üzerine inşa edilen KR1270V2 serisi, uygun maliyetli bir rack sunucudur. Verimli bilgi işlem gücü ve üstün ölçeklenebilirlik sayesinde performans ile güç tüketimi arasında en uygun dengeyi sağlar ve hafif iş yüklerinin gereksinimlerini karşılar.

 

 

KR1280V2

KR1280V2 serisi, 1U alanda performansı, bilgi işlem yoğunluğunu ve ölçeklenebilirliği en üst düzeye çıkarır ve yüksek performanslı bilgi işlem ve sanallaştırma gibi çeşitli bilgi işlem yoğunluklu hizmet senaryoları için uygundur. Zengin depolama matrisleriyle KR1280V2, ölçeklenebilirlik ve ağ dengesi ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılar. Ayrıca 1U modellerinde hava soğutma, soğuk plaka soğutma ve kapsamlı soğutma gibi çok boyutlu soğutma çözümlerini entegre ederek daha yüksek yoğunluklu veri merkezlerinin düşük PUE ihtiyaçlarını da karşılar.

 

 

KR1180V2

KAYTUS KR1180V2, AMD EPYC™ 9004 serisi işlemciyle desteklenen, yüksek yoğunluklu, uygun maliyetli bir kurumsal 1U 1 soketli raf sunucusudur. Birden fazla çekirdeğe, yüksek taban frekansına ve büyük önbelleklere sahip olup, 1U yüksek yoğunluklu alanda olağanüstü bilgi işlem performansı sunar. Sunucu, veri merkezi alanından tasarruf ederken dengeli ağ oluşturma ve genişletme yetenekleri sunarak onu bulut bilişim, sanallaştırma, büyük veri, dağıtılmış tamamen flash depolama ve video codec bileşeni gibi çeşitli uygulama senaryoları için uygun hale getirir.

 

 

KR2180V2

KAYTUS KR2180V2, AMD EPYC™ 9004 serisi işlemciyle desteklenen kurumsal 2U 1 soketli raf sunucusudur. Birden fazla çekirdeği, yüksek taban frekansını, büyük önbellekleri ve yüksek ölçeklenebilirliği güçlendirerek tek bir işlemciden maksimum performans elde edilmesini sağlar. 2U alanda maksimuma çıkarılmış depolama ve genişletme özelliğiyle, büyük veri, dağıtılmış depolama, video kod dönüştürme ve HPC gibi senaryolarda hizmet sağlamak için özellikle uygundur.

 

 

KR2266V2

KR2266V2, 2U çift soketli, depolama için optimize edilmiş bir sunucudur. Depolama yoğunluğunu, bilgi işlem performansını, ağ bant genişliğini ve akıllı yönetimi artıran yenilikçi üç katmanlı depolama mimarisini benimser. Büyük veri, CDN ve dağıtılmış depolama gibi senaryolara son derece uygulanabilir.

 

KR2460V2

KR2460V2 Intel tabanlı sistem, 4. Nesil Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemcilerle desteklenen bir 2U4S raf sunucusudur. Yoğun depolama ve yoğunluk talepleri olan müşteriler için yüksek bilgi işlem performansı ve geniş bellek kapasitesi sağlar. Sunucu, diğerlerinin yanı sıra sanallaştırma, veritabanı, SAP HANA, HPC gibi yüksek yoğunluklu senaryolara uygulanabilir.

 

 

KR2280V2

KR2280V2, mükemmel bilgi işlem, depolama ve ölçeklenebilirlik sunmak için 4./5. Nesil Intel Xeon Ölçeklenebilir işlemcileri destekler. Verimli sıvı soğutmayı sunmak için sektördeki çeşitli ileri teknolojileri entegre eder.

 

 

KR4266V2

KR4266V2, büyük depolama kapasitesi, olağanüstü bilgi işlem performansı ve olağanüstü I/O ölçeklenebilirliği özelliklerine sahip, 4U çift soketli, depolama için optimize edilmiş bir sunucudur.

 

KR4276V2

KR4276V2, 4. Nesil Intel Xeon Ölçeklenebilir işlemcilerle desteklenen 4U çift soketli, yüksek yoğunluklu bir depolama rafı sunucusudur. Kompakt boyutu, yüksek kapasitesi, esnek I/O'su ve yeşil ve enerji tasarruflu tasarımıyla sunucu, hem mevcut hem de gelecekteki hizmet genişletme gereksinimlerini karşılamak için mükemmel depolama yetenekleri sunar. Ek olarak, sunucu odası alanından tasarruf etmeye ve depolama maliyetlerini azaltmaya yardımcı olmak için 4U alanda 60 adet 3,5 inç sürücüyü destekler; bu da onu bulut depolama, video depolama, büyük veri, arşivleme ve diğer senaryolar için ideal bir seçim haline getirir.

 

 

KR4480V2

KR4480V2, 4. Nesil Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemcilerle desteklenen üst düzey 4 soketli bir raf sunucusudur. Müşterilerin veri yoğunluklu kritik hizmetleri için optimize edilen sunucu, güçlü bilgi işlem performansı, esnek modüler tasarım, mükemmel ölçeklenebilirlik ve gelişmiş güvenilirlik ve güvenlik özelliklerine sahiptir; bu da onu büyük işlem veritabanları, bellek içi veritabanları, sanallaştırma entegrasyonu gibi uygulama senaryoları için uygun hale getirir.

 

 

KR6880V2

KR6880V2, yeni nesil Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemcilerle desteklenen sekiz soketli bir sunucudur. Müşterilerin temel iş uygulamaları için mükemmel bilgi işlem performansı ve kapsamlı güvenilirlik sağlayarak, onu büyük işlem veritabanları, SAP HANA, ERP ve CRM ve kritik uygulama sanallaştırma vb. uygulama senaryoları için uygun hale getirir.

 

 

GPU Sunucular

AI Inference, Deep Learning, AIGC gibi yüksek GPU gücü gerektiren alanlar için 10 GPU kartına kadar destekleyen, yüksek performanslı sunucu portföyü

Ürün Portföyü

KR4268V2

KR4268V2, mükemmel çok yönlü bilgi işlem performansı ve son derece esnek mimari, sekiz adet yüksek performanslı GPU sağlayan ve uygulama senaryolarına göre anahtarlamayı destekleyen yeni nesil bir yapay zeka sunucusudur.

 

KR6288V2

Çift 4'üncü Nesil Intel® Xeon® Ölçeklenebilir İşlemciler ve 1x NVIDIA HGX-Hopper-8GPU modülü ile donatılmış 6U hiper ölçekli eğitim platformu KR6288V2, endüstri lideri performans, üstün I/O genişletme ve ultra yüksek enerji verimliliği sunar. 4x CPU'dan GPU'ya bant genişliği, 4,0 Tbps'ye kadar ağ bant genişliği, 8 TB sistem belleği ve 300 TB devasa yerel depolamaya sahip hassas şekilde optimize edilmiş sistem mimarisi, dev ölçekli modeller için çok boyutlu paralellik eğitiminin iletişim ve kapasite taleplerini tam olarak karşılayabilir.

 

 

KR6298V2

Çift 4'üncü Nesil Intel Xeon Ölçeklenebilir İşlemciler ve 8x Intel Gaudi2/PVC OAM'lerle donatılmış 6U open accelerator platformu KR6298V2, endüstri lideri performans, üstün I/O genişletme ve ultra yüksek enerji verimliliği sunar. 4x CPU'dan GPU'ya bant genişliği, 3,2 Tbps'ye kadar ağ bant genişliği, 8 TB sistem belleği ve 300 TB devasa yerel depolamaya sahip, hassas şekilde optimize edilmiş sistem mimarisi, dev ölçekli modeller için çok boyutlu paralellik eğitiminin iletişim ve kapasite taleplerini tam olarak karşılayabilir.

 

 

Edge Sunucular

Uç nokta iş yükleri için optimize edilmiş, 1U, 2U ve 4U ebatlarında, yüksek performanslı ve düşük enerji tüketimine sahip sunucular

Ürün Portföyü

KE1160V1

KE1160V1, 5G RAN ve hafif uç bilişim uygulamaları için optimize edilmiş bir uç sunucudur.

 

KE1120V1

KE1120V1, giriş seviyesi uç bilişim uygulamaları için optimize edilmiş bir uç sunucudur. Ürün, kısmen Açık Telekom BT Altyapısı standardına (OTII) atıfta bulunularak tasarlanmıştır ve M5 ürün platformuna özgü açıklık, yüksek performans, zeka ve esneklik kavramlarıyla tasarlanmıştır. Akıllı enerji, endüstriyel internet, akıllı şehir, akıllı üretim gibi sektörlere uygundur.

 

KE2260V1

KE2260V1, KAYTUS'un uç bilişim senaryo optimizasyonu için tasarlanmış ilk 2U2S sunucusudur. En yeni Intel Xeon Ölçeklenebilir işlemcilere sahip olup, uç bilişimin zorlu zorluklarına karşı yüksek performans, esnek ölçeklenebilirlik ve olağanüstü çevresel uyumluluk sunar.

 

KE4160V1

KE4160V1 sunucusu, güçlü performansa, esnek ölçeklenebilirliğe, olağanüstü çevresel uyarlanabilirliğe ve esnek GPU ve depolama yapılandırması seçimine sahip, taşınabilir bir AI sunucusudur. Uç yapay zeka çıkarımı ve verilerin yeniden konumlandırılması gibi uygulama senaryoları için uygundur.

 

Multi - Node Sunucular

2U Şasi üzerinde bağımsız olarak ve çalışır halde değiştirilebilen (Hot Swap) 4 Node'luk sunucular

Ürün Portföyü

K24V2

K24V2, veri merkezi ve yüksek performanslı bilgi işlem için optimize edilmiş en yeni 2U 4 Node sunucudur. K24V2, hava ve sıvı soğutma opsiyonlarıyla alınabilen Intel ve AMD sunucularla desteklenir. K24V2, HPC müşterilerinin üstün performans deneyimi ve yeni nesil yüksek yoğunluklu enerji tasarruflu veri merkezleri gereksinimlerini karşılamak üzere ısı dağıtımı, güç kaynağı, izleme ve yönetim açısından optimize edilmiştir.

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur