PTC çözümleri, endüstriyel şirketlerin kendileri, müşterileri ve dünya için değer yaratmalarına yardımcı olur. Bunu ürün tasarım süreçlerinin süresinin kısaltılması, PLM ile Ar-Ge, Ür-Ge ve üretim ekipleri arasındaki koordinasyonu kolaylaştırması, kalite simulasyonu ve IOT çözümleri ile ürün kalitesinin ve verimliliğin maksimizasyonu ve AR teknolojisi ile geleceğin dijital üretim süreçlerine adaptasyon sağlaması sayesinde gerçekleştiren PTC, müşterilerinin işlerini büyütmelerine ve dijital dönüşümde global lider konumuna gelmelerine yardımcı olmak için benzersiz bir pozisyona sahiptir. Tüm çalışma alanları için optimize edilen teknolojilerle global üreticilerin ve müşterilerinin çifte dijital etki yaratmalarını mümkün kılar.  Artırılmış Gerçeklik, Endüstriyel IoT, PLM ve CAD çözümlerinin bir kombinasyonunu sunan PTC teknolojisi, müşterilerinin etkileyici sonuçlar elde etmesine yardımcı olur.

AR – Augmented Reality / Artırılmış Gerçeklik

Artırılmış Gerçeklik, fiziksel ortam bağlamında ilgili dijital bilgileri sunmak için yüksek ölçüde görsel, interaktif bir metot sunar, çalışanların bağlantı kurmasını ve iş sonuçlarının iyileştirilmesini sağlar. Endüstriyel Artırılmış Gerçeklik ise dijital içerikleri gerçek dünyadaki çalışma ortamlarına yerleştirerek kolay uygulanabilir çalışma talimatları yaratılması ve hayata geçirilmesi için çok daha uygun bir yöntem sunar. PTC’nin AR teknolojisiyle, ön saflarda çalışanlara kritik bilgileri aktarın, uzman bilgi transferini hızlandırın, gerçek zamanlı uzman önerileriyle verimliliği artırın, kapsamlı ürün demosu ve promosyon deneyimleri yaratın.

Ürün Portföyü

Vuforia Instruct

Kalite kontrollerini ve saha bakımlarını optimize edebilmeniz için saha çalışanlarına yönelik artırılmış 3D iş talimatlarının oluşturulmasını ve sunulmasını hızlandırır ve sadeleştirir.

Vuforia Studio

Programlama uzmanlığı gerektirmeksizin mükemmel Artırılmış Gerçeklik deneyimleri sunar. 

Vuforia Chalk

Ekip üyelerinize kazandırdığı benzersiz kabiliyetlerle gerçek zamanlı olarak görmelerini, anlamalarını ve harekete geçmelerini sağlayarak sonuçlarınızı bir üst noktaya taşır.

Vuforia Expert Capture

Güçlü AR-destekli talimatları hızla ve kolaylıkla oluşturarak saha çalışanlarına güç kazandırır.

Vuforia Engine

Dijital içeriklerin fiziksel nesnelere ve ortamlara eklenmesini sağlayan çapraz platformlu AR uygulamaları geliştirir. 

Vuforia Work Instructions

Organizasyonunuzun en kritik iş yükleri için adım adım artırılmış gerçeklik çalışma talimatları hazırlamanızı, düzenlemenizi, yayınlamanızı ve ölçeklendirmenizi mümkün kılar. Vuforia Expert Capture ve Vuforia Instruct’ın birlikte nasıl daha iyi sonuçlar verdiğini keşfedin.

IIOT - Industrial IOT / Endüstritel Nesnelerin İnterneti

Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT) dijital dönüşüme güç katmak için çalışanlarınızı, ürünlerinizi ve süreçlerinizi birbirine bağlar. Endüstriyel IoT platformlarını kullanan şirketler, yepyeni yöntemlerle verileri birbirine bağlar, izler, analiz eder ve harekete geçerler. PTC’nin IIoT teknolojisiyle, * Makinelerinizi, cihazlarınızı, çalışanlarınızı, tesislerinizi ve tüm sistemlerinizi birbirine bağlayın * Ekipman çalışma süresini maksimum düzeye çıkarın ve müşteriler için servis maliyetlerini azaltın * Verileri anlamak ve gerçek zamanlı olarak aksiyon almak için ekiplerinize görünürlük kazandırın * Verilere güvenle erişin, izleyin, analiz edin ve harekete geçin

Ürün Portföyü

ThingWorx Industrial IoT Platforms

Güçlü IoT uygulamalarını ve AR deneyimlerini hızla geliştirmenize ve uygulamanıza imkan tanıyan araçlar ve teknolojiler içeren Endüstriyel IoT Platformu.

Thingwork Manufacturing Apps

Ekip üyelerinize kazandırdığı benzersiz kabiliyetlerle gerçek zamanlı olarak görmelerini, anlamalarını ve harekete geçmelerini sağlayarak sonuçlarınızı bir üst noktaya taşır.

Kepware

Endüstriyel ekipmanların kurumsal uygulamalara ve IoT platformlarına bağlanmasını sağlar ve gerçek zamanlı veri aktarımını mümkün kılar

CAD – Computer Aided Design / Bilgisayar Destekli Tasarım

Bilgisayar Destekli Tasarım, daha üretime geçilmeden gerçek ürünlerin 2D çizimlerinin ve 3D modellerinin dijital olarak oluşturulmasını sağlar. 3D CAD sayesinde, tasarımları kolaylıkla paylaşmanız, incelemeniz, simüle etmeniz ve modifiye etmeniz mümkün olacak ve pazara hızlı giriş yapan inovatif ve farklı ürünlere giden yolun kapılarını aralayabileceksiniz. PTC’nin CAD teknolojisiyle, * Ürün tasarımları oluşturun, analiz edin, görüntüleyin ve paylaşın * Tasarımlarınızın gerçek dünya koşullarında nasıl performans göstereceğini anlayın * Ürünlerinizin spesifikasyonlara uygun olmasını ve pazarda başarıya ulaşmasını sağlamak için tasarımları optimize edin * Mühendislerin her zaman her yerde birlikte çalışmalarını mümkün kılın

Ürün Portföyü

CREO

Creo, en inovatif CAD, IoT ve artırılmış gerçeklik araçlarıyla mühendislerin daha iyi ürünleri daha hızlı geliştirebilmelerini sağlar.

Detaylı Bilgi

Onshape

Sektörün ilk salt Hizmet olarak Yazılım (SaaS) ürün geliştirme platformu olan Onshape, güçlü bilgisayar destekli tasarımı etkin veri yönetimi işbirliği araçlarıyla ve gerçek zamanlı analitiklerle birleştirir.

PLM – Product Lifecycle Management / Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi yazılımı, coğrafi olarak dağınık, farklı disiplinlerden gelen ekiplerin güvenilir ve güncel ürün bilgilerini kullanarak ortaklarla ve müşterilerle stratejik iş birliğinde bulunmalarını mümkün kılar. PTC’nin PLM teknolojisiyle, * Ürün geliştirme sürecinin tamamında kurumsal sistemler arasında bağlantı kurun * Organizasyonel veri silolarını değer zincirinin tamamına dağıtın * Pazara giriş süresini azaltmak için çoklu sistem verilerini organize edin * Mühendislik, fabrika, saha ve çok daha fazlası için doğru verilere doğru şekilde erişin.

Ürün Portföyü

Windchill

Çığır açan PLM kabiliyetleri – organizasyon genelinde çok daha fazla paydaş için çok daha kapsamlı ürün verisi sağlar. 

Thingwork Navigate

Paydaşların en doğru ürün bilgilerine erişebilmeleri için kurumsal sisteminize doğrudan bağlanan rol tabanlı uygulama. 

Flexplm

Ürün ticarileştirme ve hat planlama, malzeme yönetimi, numune alma ve çok daha fazlası için tek bir platformla pazara çok daha hızlı giriş yapabilirsiniz.

Arena Solutions

Sektörün lider SaaS PLM platform sağlayıcısı Arena Solutions, PTC’nin sektörde tam CAD ve PLM SaaS çözümü sunmasını mümkün kılar. 

Creo View

Creo View, kullanıcıların hem kurum içerisinde hem de kurum dışı ortaklar ve tedarikçilerle 3D CAD bilgilerini paylaşmasına imkan tanıyan basit fakat güçlü bir görüntüleyicidir.

Mathcad

En kritik mühendislik hesaplamalarını çözmenizi, analiz etmenizi ve paylaşmanızı sağlayan matematiksel yazılım

Ürün Portföyü

PTC Matchad Prime

Karmaşık mühendislik ve matematik hesaplamalarını daha kolay tamamlamanızı ve korumanızı sağlar ve güvenli bir biçimde paylaşmanıza olanak tanır.

PTC Matchad Express

Hesaplamalar, mühendisliğin temelini oluşturur. PTC Mathcad, hesaplamalarınızı kolaylıkla gerçekleştirmenizi, analiz etmenizi, belgelendirmenizi ve paylaşmanızı sağlayan bir matematiksel yazılımdır. 

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur