Red Hat, işletmelere açık kaynak yazılım ürünleri sağlar. Şirket, bir açık kaynak geliştirme modeli kullanmanın daha güvenli, istikrarlı ve inovatif teknolojiler oluşturulmasına yardımcı olduğuna inanıyor. Açık kaynak toplumlarıyla işbirliği halinde faaliyetlerini sürdüren Red Hat, teknolojik yetkinliğin sınırlarını zorlayan yazılımlar geliştiriyor.

Platforms

Şirketinizin bilgi teknolojisini geliştirmek için yeni platformlar ya da teknolojiler benimserken geçmiş yatırımlarınızı tamamen geride bırakamazsınız. Red Hat plaformları ile mevcut altyapınızı olabildiğince modernize edebilir, bunların bakımı için harcadığınız zamanı ve parayı azaltabilirsiniz.

Ürün Portföyü

Enterprise Linux

Kurumsal hibrit bulutunuzun temeli 

Red Hat Enterprise Linux, dünyanın lider kurumsal Linux platformudur. Bir açık kaynak işletim sistemidir (OS). Mevcut uygulamaları ölçeklendirmeniz ve bare-metal, sanal, konteyner ve tüm bulut ortamlarında yeni gelişen teknolojileri uygulamanız için temel oluşturur. 

Virtualization

Sanallaştırılmış iş yüklerinizi otomatikleştirin, yönetin ve modernize edin.

Red Hat Virtualization, Red Hat Enterprise Linux ve KVM üzerinde oluşturulan ve Red Hat tarafından tam desteklenen bir kurumsal sanallaştırma platformudur. Kaynak-yoğun ve kritik uygulamalar da dahil olmak üzere kilit sanallaştırma iş yüklerini destekler. Bulut-yerel ve konteynerleştirilmiş bir gelecek için istikrarlı bir temel oluşturarak kaynaklarınızı, süreçlerinizi ve uygulamalarınızı sanallaştırır.

JBoss Enterprise Application Platform

Bir kez kurduktan sonra, Jakarta EE uygulamalarını her yerde kullanın.

Red Hat JBoss Enterprise Application Platform (JBoss EAP), her türlü ortamda kurumsal düzeyde güvenlik, performans ve ölçeklendirilebilirlik sağlar. Tesiste, sanal veya özel, kamusal ya da hibrit bulutlarda kullanılması farketmeksizin, JBoss EAP uygulamaları her yerde daha hızlı teslim etmenize yardımcı olur.

OpenStack Platform

Lider açık kaynak bulut altyapı projesi işletmeniz için stabil hale getirildi.

Red Hat OpenStack Platform, endüstri standardı donanımdan kaynakları sanallaştıran, bu kaynakları bulutlarda organize eden ve kullanıcıların ihtiyaçlarına – ihtiyaç duydukları anda – erişebilmeleri için yöneten bir bulut bilişim platformudur. 

Cloud Computing

Bulut, kullanıcılara talep ettikleri hesaplama gücünü, depolama ve ağ sistemlerini sunar. Bulut altyapınız, geleneksel, on-premise veri merkezi kaynaklarının gerekli desteği sunamadığı durumlarda organizasyonunuzu desteklemek için yeterince esnek olmalıdır.

Ürün Portföyü

OpenShift

Hibrit bulut, çoklu-bulut ve uç uygulamaları yönetin.

Red Hat OpenShift, hibrit bulut, çoklu-bulut ve uç uygulamaları yönetmek için tam katmanlı otomatik operasyonlarla hazır hale getirilen bir Kubernetes konteyner platformudur. Red Hat OpenShift, geliştirici verimliliğini artırmak ve inovasyonu desteklemek için optimize edilir.

Detaylı Bilgi

OpenShift Container Storage

Hibrit bulut ve çoklu-bulut konteyner uygulamaları için depolama 

Red Hat OpenShift Data Foundation—eski adıyla Red Hat OpenShift Container Storage—konteynerler için yazılım tanımlı depolama platformudur. Red Hat OpenShift için veri ve depolama hizmetleri platformu olarak tasarlanan Red Hat OpenShift Data Foundation, ekiplerin uygulamaları bulut ortamlarında hızlı ve etkin bir biçimde geliştirmelerine ve konuşlandırmalarına yardımcı olur.

Ceph Storage

Zahmetli uygulamalar için büyük ölçüde ölçeklenebilir depolama 

Red Hat Ceph Storage, modern veri boru hatları için açık, büyük ölçüde ölçeklenebilir, sadeleştirilmiş bir depolama çözümüdür. Veri Analitikleri, Yapay Zeka (AI) / Makine Öğrenmesi (ML) ve ortaya çıkan iş yükleri için tasarlanan Red Hat Ceph Storage, tercih ettiğiniz endüstri standardı donanımda yazılım tanımlı depolama kabiliyeti sunar. Red Hat Ceph Storage ile:
* Operasyonlarınızı ölçeklendirebilir ve pazara daha hızlı girebilirsiniz. 
* Uygulama geliştirme ile veri bilimi arasındaki açıkları kapatabilirsiniz.
* Verilerinizle ilgili derinlikli içgörüler kazanabilirsiniz. 

Gluster Storage

Esnek, yazılım tanımlı depolama 

Red Hat Gluster Storage, bir yazılım tanımlı depolama (SDS) platformudur. Analitiklerin yanı sıra yedekleme ve arşivleme gibi genel amaçlı iş yüklerini yönetmek için tasarlanmıştır. Hiper-yakınsama için idealdir. Maliyet etkinliği sağlar ve geleneksel depolama sistemlerinin aksine, bare-metal, sanal, konteyner ve bulut ortamlarında konuşlandırılabilir. 

Application Services and Development

Red Hat Application Service, uygulama geliştirme, teslim, entegrasyon ve otomasyon için birleştirilmiş bir ortam oluşturmanıza yardımcı olur. Kapsamlı çerçevelerden, entegrasyon çözümlerinden, süreç otomasyonu, çalışma süreleri ve programlama dillerinden oluşur. Altyapınız ister sahada ister bulutta (konteyner tabanlı, bulut-yerel, hibrit veya çoklu-bulut) olsun, bu birleştirilmiş ortam geliştiricilerin, mimarların ve IT liderlerinin esnek, taşınabilir ve uygun maliyetli uygulamalar yaratmak, entegre etmek ve otomatikleştirmek için ihtiyaç duydukları kabiliyeti sağlar.

Ürün Portföyü

Application Services Portfolio

Bağlı ve esnek bir uygulama ortamı yaratın.

Red Hat Application Services’ın ara katman yazılım ürünlerinden oluşan portföyü, geliştiricilerin, mimarların ve IT liderlerinin uygulamalar yaratmak, entegre etmek ve otomatikleştirmek için ihtiyaç duydukları kabiliyeti sağlar. Portföy, işletmelerin uygulamaları maliyet etkinlikli olarak geliştirmelerine ve çalıştırmalarına yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Red Hat Application Services, sahada, bulutta veya Red Hat OpenShift gibi bir konteyner platformunda çalıştırılabilir.

JBoss Enterprise Application Platform

Bir kez kurduktan sonra, Jakarta EE uygulamalarını her yerde kullanın.

Red Hat JBoss Enterprise Application Platform (JBoss EAP), her türlü ortamda kurumsal düzeyde güvenlik, performans ve ölçeklendirilebilirlik sağlar. Tesiste, sanal veya özel, kamusal ya da hibrit bulutlarda kullanılması dikkate alınmaksızın, JBoss EAP uygulamaları her yerde daha hızlı teslim etmenize yardımcı olabilir. 

OpenShift

Hibrit bulut, çoklu-bulut ve uç uygulamaları yönetin.

Red Hat OpenShift, hibrit bulut, çoklu-bulut ve uç uygulamaları yönetmek için tam katmanlı otomatik operasyonlarla hazır hale getirilen bir Kubernetes konteyner platformudur. Red Hat OpenShift, geliştirici verimliliğini artırmak ve inovasyonu desteklemek için optimize edilir.

Automation and Management

Organizasyonlar, talebi karşılamak için daha hızlı ve istikrarlı sonuçlara ulaşmalı, aynı zamanda maliyet ve riski azaltmalıdır. Eski araçlar kontrolü parçalara ayırır, özel otomasyon dilleri kullanır ve ölçeklendirme yapmaz. Red Hat'in bulut hizmetlerine hazır, aracısız yönetim ve otomasyon çözümleri ise süreçlerin standartlaştırılmasını, otomatikleştirilmesini ve yönetilmesini kolaylaştırır; hizmet teslimini hızlandırır ve politika destekli IT ile uyum sağlanmasını mümkün kılar.

Ürün Portföyü

Ansible Automation Platform

Ölçeklendirilebilir bir otomasyon sistemi kurun ve işletin. 

Red Hat Ansible Automation Platform, organizasyonda otomasyon kurmak ve işletmek için temel oluşturur. Platform, kurumsal düzeyde otomasyon için ihtiyaç duyulan tüm araçları içerir.  

Insights

Riski proaktif olarak azaltın ve harcamaları optimize edin.

Red Hat üyeliğinize dahil edilen Red Hat Insights, performansı ve güvenliği artırabilmeniz için hibrit bulut uygulamalarınızda daha yüksek görünürlük sağlar. 

Satellite

Red Hat altyapınızı yönetmenin en iyi yolu

Red Hat Satellite, Red Hat Enterprise Linux ortamlarının ve diğer Red Hat altyapılarının etkin ve güvenli bir şekilde faaliyet göstermesi ve çeşitli standartlara uyumlu olması için özel olarak tasarlanan bir altyapı yönetim ürünüdür. 

Smart Management

Red Hat altyapınızın yönetimini iyileştirin. Hem de her yerde.

Red Hat Smart Management, Red Hat Satellite’ın esnek ve güçlü altyapı yönetim kabiliyetlerini Red Hat Insights’ın düzeltme planlarını uygulama kabiliyetiyle birleştirir. Red Hat Enterprise Linux’un desteklediği – fiziksel makinelerden hibrit çoklu-bulutlara kadar – her türlü ortamı daha güvenli bir biçimde yönetmenize yardımcı olur. 

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur