Bilgi Hakları Yönetimi çözümleri lider markası SealPath'in, Güvenli Dosya Paylaşımı, Kriptolama ve Veri Sınıflandırma gibi tüm çözümleri Redington güvencesiyle Türkiye’de! Hemen tanışın, fırsatlardan yararlanın!

İspanya merkezli SealPath, hassas dosyalarınızın korunmasına ve onları on-premise, bulut, flash bellek fark etmeksizin istediğiniz yerden kontrol edilebilmenize yardımcı olan güvenlik yazılımları geliştiriyor. SealPath çözümleri ile işletmeler, dosyaları nerede olurlarsa olsun onları koruyabilir ve bunların paylaşımının rahat ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayabilir. SealPath’in sezgisel kontrol sistemi ile bilgilere kimin eriştiğini kontrol edebileceğiniz gibi, dosyalarınızı istediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz. IRM koruması ve bilgi teknolojisini kullanan SealPath, dosyalarınızı bir yere depolamaz ve kullanıcıları bu depolama alanı içinde kullanmaya zorlamaz.

File Protection & Encryption

Ürün Portföyü

Sealpath IRM Smart Data Protection

• Her türlü dosyanın kriptolanması (Encryption)
• Kullanıcı erişim ve kullanım haklarını yönetmek, kullanıcıların bu dosyalarla neler yapıp neler yapamayacağını
kontrol etmek (Aç, görüntüle, kopyala, yazdır, paylaş vb.)
• Şirketten çıkan dosyaların kontrolünü kaybetmemek, gerektiğinde devre dışı bırakmak, her türlü medya üzerinde
bu dosyaların yönetimini yapmak
• E-postalar ve e-posta eklerini korumak (Kripto dahil)
• Tüm bu işlemlerin birden fazla firma için yapılması (Multi-tenant)
• Hem şirket içi hem de bulut çözüm ihtiyaçlarını karşıladığı için belgelerin her yerde korunması
• KVKK, GDPR, ISO27001 gibi düzenlemelere uyulması
• DLP, Data Classification, SIEM vb. diğer ortamlarla entegre olmak ve dosya koruma sırasında otomatik koruma
sağlamak
 

Sealpath Smart CAD Protection

Yetkisiz kişilerin CAD çiziminizi açmasını önleyin. SealPath Security Sandbox, teknik belgeler, CAD tasarımları, kalite kılavuzları, Ar-Ge bilgileri ve tüm fikri mülkiyetiniz üzerinde kullanıcının yapabileceği eylemleri kontrol ederek korunan dosyaları yönetir. SealPath ile gizli bilgilerinizi içsel olarak, tedarikçilerle, taşeronlarla veya müşterilerle paylaştığınızda güvende tutabilirsiniz.

SealPath CAD koruması, kimin erişim sağladığını, ne zaman, hangi izinlerle (örneğin, sadece görüntüleme, düzenleme, ancak kopyalama yapamama veya yazdırma gibi) kontrol etmenize olanak tanır ve dosyalarınızı alıcının elinde bile kontrol altında tutmanıza yardımcı olur

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur