25 yılı aşkın bir deneyimle, sadece tek bir alanda, güvenlik sağlayıcısı ve bulut güvenliği, sunucu güvenliği, sanallaştırma güvenliği ve küçük işletmelere yönelik içerik güvenliği alanında pazar lideri olarak tanınan Trend Micro, fiziksel, sanal ve bulut ortamlarındaki hassas bilgileri koruyarak tüketici, şirket sahibi ya da çalışanların karşı karşıya olduğu riskleri azaltan birinci sınıf çözümler sunar. Evlerinizde, bilgisayarlarınızda ve mobil cihazlarınızda dijital yaşamın keyfini güven içinde çıkarabilirsiniz. Trend Micro, tüketici ürünleri ve hizmetleriyle ailelerin de güvende olmalarına, gizliliğin korunmasına ve değerli verilerin güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olur.

Hybrid Cloud Security

Hybrid Cloud Security ürünleri ile fiziksel, sanal, bulut ve konteyner ortamlarında güvenlik yönetimini kolaylaştırır, görünürlüğü iyileştirirsiniz. Tek çözümle pek çok alanda kontrol sağlarsınız. * Tüm geliştirme hattınızda en geniş güvenlik kontrolleri setiyle saldırıları ve kötü amaçlı değişiklikleri tespit ederek önlersiniz. * Raporlama karmaşıklığını ve güvenlik açıklarını ele almak için tasarlanan güvenlikle, karma bulutunuzun her parçasında tutarlı koruma ve görünürlük sağlarsınız. * Ortamlar arasında performansı yavaşlatmadan güvenlik uygulamalarını artıran, DevOps süreçlerinize entegre bir güvenliğe sahip olursunuz.

Ürün Portföyü

Veri Merkezi & Sanallaştırma

Günümüzün sanallaştırılmış veri merkezinin performans ve esnekliğini karşılayan bir karma bulut güvenliğine ihtiyacı var. Trend Micro Deep Security VM’leri ağ saldırılarından ve güvenlik açıklarından otomatik olarak koruyan, kötü amaçlı yazılımları ve fidye yazılımlarını durduran ve izinsiz sistem değişikliklerini tespit eden, politika bazlı güvenlik kontrollerden oluşan kapsamlı bir çözümden faydalanıyor.

Otomatik politika yönetimi ve merkezi görünürlük de dâhil olmak üzere tek bir üründe çok sayıda güvenlik özelliğini sunan bu çözümle riski yönetir, maliyeti düşürür ve zaman tasarrufu sağlarsınız.

Bulut Güvenliği

Bulut verilerinizi, sizi yavaşlatmayan tek bir bulut dostu çözümle koruyabilirsiniz. Trend Micro Deep Security, verilerinizi buluta girmeden önce kusursuz şekilde güvenlik altına almanıza yardımcı olur. Deep Security, Azure ve AWS ile API entegrasyonunu destekleyerek, doğrudan bulutta geliştirme yapmanızı sağlar.

Konteyner Güvenliği

Ortamlar arasında koruma ve ölçekleme sağlamak için tasarlanan ve Sürekli Entegrasyon ve Dağıtım Hattınıza güvenlik getiren, buluta özgün güvenlik.
* Sizin CI/CD ürün hattınız için optimum hale getirilmiş güvenlik
* Güvenli Şekilde Oluşturun. Hızlı Sevk Edin. Her Yerde Çalıştırın.
* Konteynerler ve ana bilgisayar arasında otomatik koruma

Network Security

Trend Micro Network Security ürünleri ile ileri tehditleri ve hedefli saldırıları tespit eder, analiz eder ve önlemek için yeni nesil IPS’nin ötesine geçersiniz. * Bilinen, bilinmeyen ve ifşa edilmemiş açıkları ışık hızında tespit edip koruma sağlarsınız. * Daha akıllı koruma ile bilinen, bilinmeyen ve ifşa edilmemiş tehditlere karşı daha hızlı koruma süresine erişirsiniz. * Hibrit ortamınıza uygun yüksek performanslı ve otomatik koruma ile güvenlik performansınızı optimize edersiniz. * Otomatik ve bütünleşiktir. Gerçek zamanlı tehdit bilgisi paylaşımı, merkezi tehdit görüşleri ve otomatik sorun giderme sayesinde en kritik tehditlere öncellik verip yanıtlayabilirsiniz.

Ürün Portföyü

Intrusion Prevention - IPS

Ağınızdaki bilinen, bilinmeyen ve ifşa olmamış tüm güvenlik açıklarına, tehdit yelpazesine karşı koruma sağlarsınız. Ağ performansını etkilemeden otomatik, paralel denetim yoluyla kanıtlanmış ağ güvenilirliği ve kullanılabilirliği elde edersiniz. Sektör lideri küresel tehdit istihbaratı sayesinde ileri tehditlerden korunursunuz. Merkezileştirilmiş yönetimle güvenlik politikası, yanıt ve görünürlüğü entegre eder öncelik sırasına alırsınız. Patentli makine öğrenimi teknikleri ile gerçek zamanlı korumayı maksimize edersiniz.

İleri Tehdit Algılama - Advanced Threat Protection

Gelen, giden ve yanlamasına hareket eden hedefe yönelik saldırıları tespit edip yanıtlayabilirsiniz. Hedefli saldırılara karşı gerçek zamanlı koruma sağlarsınız.
* Daha yüksek tespit oranı
* 360 derece ağ koruma
* Gelişmiş Sand box analizi
* Tehdit paylaşımı ve ağ analizleri

User Protection

Kullanıcıları ve bilgilerini koruyun - her cihazda, her uygulamada, her yerde. Geleneksel güvenlik çözümleri artık yetersiz. XGen güvenlik çözümü olan Trend Micro User Protection, kullanıcılarınızı WannaCry da dahil olmak üzere günümüzün sürekli değişen kötü amaçlı yazılımları, hedefli saldırıları ve fidye yazılım varyantları gibi tehditlere karşı korur. Çok katmanlı entegre koruma ile kullanıcılarınızın uç nokta email, web, SaaS uygulamalarını ağ veya lokasyon fark etmeksizin e-posta, web ve SaaS uygulamaları korunması sağlar.

Ürün Portföyü

Uç Nokta & Ağ Geçidi Süitleri

Maksimum XGen güvenliği ile kullanıcılarınızı ağ geçidinden
uç noktaya kadar koruyun.
* Maksimum koruma
* Çok katmanlı
* Merkezileştirilmiş
* Maksimum esneklik

Uç Nokta Güvenliği

XGen güvenliği ile bugünün ve yarının tehditlerine karşı savunma yapın.
* Eksiksiz güvenlik
* Veri koruma
* Çok katmanlı
* Kolay yönetim

E-posta Güvenliği

Kimlik avı, kötü amaçlı yazılım, fidye yazılımı, dolandırıcılık ve hedefli saldırıların kurumunuza sızmasını durdurun.

Trend Micro, daha fazla kimlik avı e-postası ve kötü amaçlı yazılım bulmak için kanıtlanmış yöntemler ile en ileri farklı nesil tehdit savunma teknikleri karması olan XGen güvenliğini kullanır. E-posta çözümlerimiz, görünürlüğünüzü ve genel koruma düzeyinizi iyileştirmek üzere merkezi yönetim ve diğer güvenlik katmanlarıyla tehdit paylaşımı için Control Manager ile birlikte çalışır.

Web Güvenliği

Office 365 ve diğer bulut dosya paylaşım hizmetleri için gelişmiş tehdit ve veri koruması
* Office 365 güvenliği
* Üstün koruma
* Saldırıları engelleme
* Kolay entegrasyon

Uç Nokta Tespit & Yanıtı

Gelişmiş tespit teknikleriyle hedefli saldırıları keşfedin ve saldırılara yanıt verin.

Trend Micro, otomasyon ve yanıt özelliklerinden faydalanmak için gelişmiş katmanlı tespit ve yanıt tekniklerini Uç Nokta Koruma Platformuna entegre etmiştir. Makine öğrenimi (hem yürütme öncesi hem de çalışma zamanı), güvenlik açığı koruması, davranış analizi, uygulama kontrolü ve diğer gelişmiş teknikler, uç nokta korumanızla kusursuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur