Sektörün önde gelen dosya bütünlüğü izleme (FIM) ve güvenlik yapılandırma yönetimi (SCM) çözümü olan Tripwire Enterprise, uygun sistem güçlendirme ve sürekli yapılandırma izleme ile saldırı yüzeyinizi ve maruz kalma riskinizi azaltmaya yardımcı olur. Onlarca yıllık deneyimle desteklenen bu ürün, diğer çözümlerin eşi benzeri olmayan gelişmiş kullanım durumları sağlayabilir.. Altyapınızın güvenliğini sağlamada daha etkili ve verimli olduğunuzu hayal edin. Tripwire, dosya bütünlüğü izleme (FIM) ve değişiklik kontrolünde her zaman lider olmuştur, ancak çok daha fazlasını sunuyoruz. Çözümlerimiz işletmeler, endüstriyel kuruluşlar, hizmet sağlayıcılar ve devlet kurumları için etkili güvenlik, sürekli uyumluluk ve güvenilir operasyonlar sağlar.

File Integrity Monitoring

Ürün Portföyü

Tripwire Enterprise

  • Güçlü bütünlük izleme ve güvenlik yapılandırma yönetimi iş akışı - Yanlış yapılandırmalar ve şüpheli değişiklikler için benzersiz görünürlük
  • Onlarca yıllık deneyimle desteklenen uyumluluk izleme
  • Bir sistemi güvenli ve uyumlu bir duruma getirmeye yönelik rehberlik ile tehdit önceliklendirmesi
  • Denetçi dostu raporlama ile düzenleyici politika gerekliliklerine (PCI, NIST, CIS ve düzinelerce daha fazlası) uyumu izleme

Tripwire ExpertOps

Tripwire® ExpertOps℠, mevzuat uyumluluğunu sürdürürken verilerinizi siber saldırılardan korumak için gereken tavsiye ve destekle sizi donatan bir siber güvenlik hizmetidir. Sektörün en iyi bütünlük yönetimi özellikleriyle güvenliği artırın.

Tripwire IP360

Kimsenin daha fazla gereksiz uyarıya ihtiyacı yok. Gerçekten önemli olana odaklanan önceliklendirilmiş risk puanlamasına hazır mısınız? 

Tripwire® IP360, kullanıcılarına tüm cihazlar ve bunlarla ilişkili işletim sistemleri, uygulamalar ve güvenlik açıkları dahil olmak üzere hem şirket içi hem de buluttaki ağlarında tam görünürlük sağlar. 

Tripwire LogCenter

Tripwire®️ LogCenter®️ korelasyon motoru, ilgilenilen olayları otomatik olarak tanımlar ve bunlara yanıt verir. Eylemler arasında iş talebi oluşturma, bildirim e-postası gönderme veya bir komut çalıştırma yer alabilir. Ayrıca anormallikleri ve şüpheli etkinlikleri tespit etmek ve bunlara yanıt vermek için Tripwire Enterprise ve Tripwire IP360 ile entegre olur.

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur