Veritas, her ölçekten işletmenin en önemli dijital varlıkları olan verilerini korumalarına ve kontrol etmelerine yardımcı olur. Veritas, dünyanın en büyük ve en karmaşık heterojen ortamlarına hizmet etmek üzere tasarlanan çözümlerle, kurumların sahip oldukları verilerin gücünden tam olarak yararlanmalarına imkan tanır. Veritas platformunu kullanan müşteriler, dijital dönüşümlerini hızlandırabilir ve çoklu bulut, veri yönetimi, veri koruma, depolama optimizasyonu, uyum hazırlığı ve iş yükü taşınabilirliği de dahil olmak üzere önemli BT ve iş zorluklarını bulut tedarikçisi bağımlılığı söz konusu olmaksızın çözebilirler. Fortune 100 şirketlerinin %94'ü, günümüzde rekabet avantajı sağlayan veri içgörülerini ortaya çıkarmak için Veritas’a güveniyor. Veritas 16 yıldır üst üste  Kurumsal Yedekleme Yazılımı ve Kurtarma Çözümleri'nde Magic Quadrant’ta lider olarak kabul ediliyor.

Veri Koruma (Data Protection)

Kurumsal veri kaynakları son derece geniştir ancak kaynağı ya da lokasyonu ne olursa olsun tüm verilerin korunması gerekir. Yedekleme yapılmalı ancak daha da önemlisi, herhangi bir zamanda ve herhangi bir ölçekte mümkün olduğunca çabuk geri kurtarılabilmelidir. İşletmelerdeki herhangi bir iş yükü için modern, alt yapıya uygun ve yüksek düzeyde ölçeklendirilebilir veri koruma sağlamak Veritas ile mümkündür. İşletmenizi öngörülmeyen risklerden koruyun ve – her nerede olursa olsun – verilerinizin her zaman güvende, uyumlu ve ulaşılabilir olmasını sağlayın.

Ürün Portföyü

NetBackup

Kurumsal veri yedekleme ve veri kurtarma yazılımlarında uzun zamandır pazar lideri olan Veritas NetBackup, en kompleks ve en büyük çoklu-bulut platformlarını ve veri merkezi ortamlarını korumak için oluşturulmuştur. NetBackup sanallaştırılmış ve bulut-tabanlı kurulumlar için, geleneksel yedekleme uygulamalarının sunabileceğinin çok daha ötesinde, devrim niteliğinde özellikler sunar. Veri yedeklemenin karmaşıklığını ortadan kaldırır ve riski sınırlandırır. Depolama maliyetlerini azaltmak için uygun şekilde ölçeklendirme yapar. Verileri tek bir birleştirilmiş çözümle korur. 

Detaylı Bilgi

NetBackup Appliances

Veritas, performans ve maliyet optimizasyonlu donanımda yedekleme, depolama ve tekilleştirme için anahtar teslim bir çözüm olan kapsamlı NetBackup Platform süitini sunar. Sanallaştırma platformları üzerinde çalışabilen Veritas NetBackup Appliance, veri merkezleri ve uzak ofislere kurulabilen entegre bir çözümdür. Düşük soğutma ve enerji maliyetlerine sahip, basit ve güvenli bir veri koruma hizmeti sağlar. Dahili veri tekilleştirme teknolojisi sayesinde, depolama alanı ve ağ kullanımında oldukça önemli tasarruflar sağlamanıza yardımcı olur. NetBackup Virtual Appliance Ailesinin dört üyesi vardır:
•Uzak Ofis için NetBackup Sanal Cihazı
•Veri Merkezi için NetBackup Sanal Cihazı
•NetBackup Virtual Master Sunucu Cihazı
•NetBackup Virtual CloudCatalyst Cihazı
Ailenin dört üyesi ile sanal bir ortamda uzak ofisten buluta uçtan uca bir NetBackup çözümü oluşturabilirsiniz.

Backup Exec

Backup Exec, her nerede olursa olsun tüm verileri kapsayacak şekilde, işletmeniz için basit ve tam bir yedekleme ve kurtarma koruması sağlar. Platformlardan bağımsız olarak tüm altyapı için tasarlanmış güçlü, esnek ve güvenilir veri koruması sağlar.

•Hız ve uyumluluk için veri korumanızı modernize edin.
•Verilerinizi fidye yazılımı saldırılarına karşı koruyun.
•Depolama ayak izini ve yönetim maliyetlerini azaltın.
•Olağanüstü durum kurtarma testi ve korumasını etkinleştirin.
•Sanal sunucularınızın daha hızlı yedeklenmesini ve kurtarılmasını sağlayın.

NetBackup SaaS Protection

NetBackup SaaS Koruması, kurumsal müşteriler için önde gelen SaaS yedekleme çözümüdür. Microsoft 365, Google Drive, Slack ve Box gibi önde gelen SaaS uygulamalarıyla entegre olan NetBackup SaaS Koruması, kuruluşlara kurumsal merkezli bir SaaS yedekleme ve koruma çözümü sağlar.

Esnek Kurtarma ile verileri orijinal konumuna geri yükleyin veya verileri seçtiğiniz alternatif bir konuma kurtarın. Yetkili kullanıcılar için dışa aktarım için verileri kolayca paketleyin.
Kurumsal Düzeyde Güvenlik ile her kullanıcı için  çok faktörlü kimlik doğrulama ve uçtan uca şifreleme ile verilerinizi meraklı gözlerden uzak tutun.
Performans ve Ölçeklenebilirlik özelliği ile kurtarma noktası hedeflerini (RPO'lar) kısaltmak için ihtiyacınız olan yüksek performansı elde edin. Verileriniz büyüdükçe büyümek için sonsuz ve sorunsuz şekilde ölçeklenen bir çözümü keşfedin.

Desktop and Laptop Option

Desktop and Laptop Option, her türlü organizasyon boyutu ve gereksinimleri için Windows ve Mac’te otomatik dosya yedekleme ve kurtarma hizmeti sunar. Esnek uygulama ve merkezi yönetim sağlayan kullanımı kolay bir çözümdür. 
• Otomatik Müdahalesiz Yedekleme 
• Kesintisiz Veri Koruması 
• Esnek Yapılandırma 
• Fidye Yazılımlardan Geri Dönüş Stratejisi
• Merkezi Yönetim 
• Güvenlik ve Dayanıklılık 
• Depolama ve Ağ için Verimli Yedekleme
• Kendiliğinden Geri Yükleme  

Access Appliance

Access Appliance, çoklu bulut kabiliyetiyle uzun vadeli veri muhafazası sağlayan bir entegre Yazılım Tanımlı Depolama uygulamasıdır. Maliyet açısından optimize edilmiş ve uzun vadeli saklama (LTR), teyp değiştirme ve arşivleme gibi yüksek kapasiteli iş yükleri için ayarlanmıştır. Access Appliance, NetBackup ve NetBackup CloudCatalyst ile entegre edilmiştir ve NetBackup'ın birincil yedekleme aracı olduğu için büyük ölçekli (PB) dağıtımlar için anahtar teslimi, maliyeti optimize edilmiş bir LTR çözümü sağlar.

Flex Appliance

Veritas Flex Appliance, bağımsız, kompakt ve kullanımı kolay bir cihazda eksiksiz, bulut bağlantılı bir NetBackup veri koruma çözümüdür. Günümüzde kurumsal ağlar birden çok uç konumdan veri merkezi çekirdeğine ve buluta kadar uzanmaktadır. Kurumsal uçtaki örnekler arasında şubeler, perakende satış mağazaları, laboratuvarlar ve klinikler yer alır. Uçta oluşturulan veriler, iş başarısı için kritik öneme sahiptir. Korunması ve periyodik olarak merkezi veri merkezine veya buluta kopyalanması gerekir. Flex Appliance ile çoklu NetBackup uygulamalarını esnek ve ölçeklendirilebilir bir sanal konteyner ortamında birleştirin.

Veri Görünürlüğü (Data Insights)

Veritas’ın proaktif veri yönetimi yaklaşımı, olası riskleri kontrol altına alabilmeniz için depolama ve yedekleme altyapınızdaki verileriniz üzerinde görünürlük sağlamanızı mümkün kılar.

Ürün Portföyü

APTARE IT Analytics

APTARE IT Analytics, herhangi bir bulut, herhangi bir depolama ve herhangi bir veri koruma çözümü genelinde benzersiz ilişkili içgörüler sağlayan bulut tabanlı bir analitik platformudur. Platform, müşterinin ortamına tek bir cam bölme sağlayarak, BT Operasyonlarına ve CXO'ya kadar eyleme geçirilebilir içgörüler sağlamak için çalışır.

Enterprise Vault

Sektörde en çok kullanılan, on-premise kurumsal arşivleme çözümüdür. Depolamayı optimize eder ve Exchange, SharePoint, Domino ve diğer birçok içerik kaynağında eDiscovery özelliğinin kullanılmasını sağlar. Enterprise Vault yazılımı, arşivlenen verileri, tam olarak yararlanmak veya artık gerekli olmadıklarında geçerliliklerini sonlandırmak üzere güvenli olarak saklama yeteneğini sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Repository aşağıdakileri
yapmak üzere tasarlanmıştır:
• Arşivlenen içeriği esnek bir şekilde saklamak
• Sıkıştırma ve tek örnekli saklama ile depolamayı azaltmak
• Hızlı ve hedefli alma için içeriği dizinlemek
• Tüm arşivlenen içeriğin bir HTML kopyasını oluşturarak gelecekteki erişilebilirliği uygulamadan bağımsız olarak güvence altına almak
• Kimlik doğrulama güvenlik kontrolleri kullanmak
• Saklama ve geçerlilik sonlandırma politikaları tanımlamak ve uygulamak

Enterprise Vault.cloud

Enterprise Vault.cloud, kuruluşların iş açısından kritik bilgileri depolamasına, yönetmesine ve keşfetmesine yardımcı olan bulut tabanlı bir arşivleme hizmetidir. Office 365, MS Exchange, SharePoint Server, Lync instant messaging, Skype for Business ve daha birçok uygulama için bulut ve on-premise kaynaklarda muhafaza ve eDiscovery amaçlı SaaS arşivleme çözümüdür. Enterprise Vault.cloud, sorunsuz son kullanıcı erişimi ve hızlı arama işlevi ile merkezi ve kurcalamaya karşı korumalı bir çevrimiçi havuzda bilgileri güvenli bir şekilde yakalar. Ayrıca, yerleşik işbirliğine dayalı eDiscovery iş akışı, hukuk ekiplerine rol tabanlı erişim sağlayarak keşif sürecini hızlandırır. Zorunlu donanım veya yazılım gerektirmeden, hizmet hızlı ve kolay bir şekilde dağıtılabilir ve öngörülebilir bir aylık ücret karşılığında sınırsız depolama alanı sağlar.

eDiscovery Platform

eDiscovery Platform, işletmelerin, hükümetlerin ve hukuk firmalarının tek bir uygulama kullanarak yasal, düzenleyici ve soruşturma konularını yönetmesini sağlayan lider bir kurumsal e-Keşif çözümüdür. Müşterilerin yasal bekletme ve tahsilatlardan analiz, inceleme ve üretime kadar tüm eDiscovery yaşam döngüsü boyunca gerçek dünyadaki zorlukları savunulabilir bir şekilde çözmelerine yardımcı olur.

Data Insight

Bilgi krizlerini önceden tahmin edebilmeyi ister miydiniz? Veritas Data Insight, potansiyel güvenlik risklerini belirlemek üzere kullanıcı meta verilerini analiz etmek ve kullanıcı davranışlarını izlemek suretiyle kriz riskini azaltır ve hesap verilebilirliği geliştirir. Data Insight, yapılandırılmamış veri yönetimi için bir çözümdür. Dosya sistemi etkinliğini izler ve verileri kimin kullandığı, bu veriye kimin sahip olduğu ve veriye kimlerin erişimi olduğu gibi soruların yanıtlanmasına yardımcı olur. Data Insight, veri erişimi konusunda tam bir görünürlük sağlar ve bu da güvenlik iyileştirme ve uyumluluk çabalarını yönlendirmeye yardımcı olur.

Veri Erişilebilirliği (Data Availability)

25 yılı aşkın süredir, Veritas dünyanın en kritik uygulamalarından bazılarının korunmasına yardımcı olmakta ve veri yükünün şirketlerin veri merkezine veya tercih ettikleri bulut ortamına hızlı bir şekilde devredilmesini sağlayarak kesinti süresini en aza indirmektedir. Veritas’ın proaktif yaklaşımı, çoklu bulut, sanal ve fiziksel ortamlarda öngörülebilir erişilebilirlik, uygulama esnekliği ve depolama etkinliği sağlar.

Ürün Portföyü

Resiliency Platform

Resiliency Platform, çalışma süresi hizmet seviyesi hedeflerini uygun maliyetlerle karşılayabilmeniz için tek bir çözüm aracılığıyla çoklu bulut ortamında uygulama esnekliğini proaktif bir biçimde sağlamanıza yardımcı olur. Veri koruma stratejinize olan güveni artırır ve verilerinizi kontrol altında tutar. Resiliency Platform uygulamaların iş yükünü destekleyen bütünleşik bir çözümdür  ve  lokasyondan bağımsızdır. Birden çok uygulama katmanında farklı servis seviyesi hedefleri atayabilir ve çok sayıda çoğaltma teknolojisiyle bütünleşebilir.

InfoScale

InfoScale, hibrit bulutlar için dünya standartlarında yazılım tanımlı depolama, uygunluk ve yönetim imkanı sunar. Kurumsal BT hizmet sürekliliği gereksinimlerini karşılar. Veri merkezi altyapınız genelinde kritik hizmetler için esneklik ve yazılım tanımlı depolama sağlar. Böylelikle yeni nesil depolama teknolojilerini entegre ederek daha iyi yatırım getirisi elde eder, yüksek performansın kilidini açarsınız. InfoScale, fiziksel ve sanal ortamlarda herhangi bir mesafedeki karmaşık çok katmanlı uygulamalar için yüksek kullanılabilirlik ve olağanüstü durumdan kurtarma sağlar.

Sizin için burdayız!

Redington güvencesiyle çözümlerimizden yararlanmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur